Гурткова робота

Ткачук Ольга Анатоліївна
художній керівник

Діяльність гуртків аматорського мистецтва – можливість молодій людині знайти своє – чи то за здібностями, чи то за вподобаннями.

На базі коледжу працюють вокальний, танцювальний гуртки та театральна студія «Діалог».

Свій творчий потенціал студенти презентують у традиційних заходах коледжу – до Дня працівників освіти, Дня студента, Дня захисника Вітчизни, конкурсно-розважальні програми «Лицар КТФК», «Міс КТФК», новорічно-різдвяні концертні вітання, шоу-програми до конкурсів «Срібний наперсток» та «Калинове намисто», а також у різноманітних тематичних виховних годинах та вечорах.

Учасники гуртків співпрацюють із бібліотечним активом коледжу і завжди відгукуються на пропозиції щодо постановок театральних мініатюр, вокально-хореографічних композицій у творчих проєктах. Доброю традицією стала участь активу художньої самодіяльності у районних концертних програмах та заходах.

Подібні заходи урізноманітнюють життя і залишають приємні спогади про коледж та студентство.

Театральна студія Діалог

Матвійчук Світлана Анатоліївна
керівник Театру-студії Діалог

У квітні 2021 року в Калинівському технологічному фаховому коледжі створено театр-студію «Діалог», засновником і режисером якого є Світлана Матвійчук. За досить короткий проміжок часу студенти театральної студії підготували до прем’єри  п’єсу К.Драгунської «Руда п’єса», яка мала неабиякий успіх і на театральних фестивалях України.

Влучний вибір п’єси, актуальна тематика про сьогодення підлітків не залишили глядача й журі фестивалів байдужими та принесли у скриньку досягнень колективу призові місця:

  • лауреати 1 премії Всеукраїнського багатожанрового фестивалю – конкурсу «Перлина України»;
  • лауреати 2 премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу театрального мистецтва «Овації» (м. Тернопіль);
  • володарі Гран-прі онлайн-фестивалю «TOUCH THE HEART».

Спортивні заходи

Студенти коледжу беруть активну участь в дружніх зустрічах і спортивних змаганнях. Працюють секції з легкої атлетики, волейболу , футболу і кулевої стрільби. Проводяться заходи: до Дня фізичної культури, Дня студента, Дня Збройних сил України, Дня захисника Вітчизни, День здоров’я.

Виховні заходи

Подорожі та екскурсії

Дозвілля в гуртожитку