Увага!

 

Святкова лінійка з нагоди Дня знань відбудеться 01.09.2016р. о 900 на спортивному майданчику технікуму.

Святковий одяг – вишиванка.

 

 
УВАГА!!! Запрошуємо на навчання в Калинівський технологічний технікум

Запрошуємо на навчання в Калинівський технологічний технікум на спеціальність «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості».
     Технік-механік – це кваліфікація універсального спеціаліста, завдяки якій можна влаштуватись на роботу на будь-який завод, фабрику, приватну фірму (не тільки швейної, а й харчової, машинобудівної, сільськогосподарської промисловості).
     Студенти та випускники механічного відділення мають можливість проходити практику в Польщі на заводі побутової електроніки, автомобільному заводі. Під час практики кожен студент може повчитися та попрацювати на підприємстві в нових, можливо, незвичних і цікавих для нього умовах, з використанням комп’ютеризованого обладнання та новинок техніки, розширити свій світогляд, познайомитися з культурою, побутом та звичаями місцевого населення.

Студент 3-го курсу механічного відділення Дрегало Дмитро на практиці в Польщі.

 
УВАГА!!! Калинівський технологічний технікум запрошує на навчання

Калинівський технологічний технікум запрошує випускників 9–их класів на навчання за новою спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування». Після закінчення навчального закладу Ви маєте можливість працювати в фінансово-кредитних установах, страхових компаніях, на підприємствах, продовжити навчання за скороченою програмою з 3-го курсу в вищих навчальних закладах 3-го та 4-го рівнів акредитації.

 
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

 
13-14 квітня в Калинівському технологічному технікумі відбувся міжрегіональний конкурс на кращу колекцію моделей одягу «Калинове намисто-2016»

Для участі в конкурсі прибуло 336 представників навчальних закладів України. Всього в конкурсі було задіяні 405 чол.
На конкурс прибуло 18 навчальних закладів з 9 областей України.
Учасники представили 84 колекції одягу в номінаціях:
1.    «Втілення стилю» - 29 колекцій
2.    «Молодіжні фантазії» - 25 колекцій
3.    «Мрії, втілені в життя» - 19 колекцій
4.    «Відверта спокуса» - 11 колекцій

 

Детальніше...
 
Конкурс «Моя професія»

З метою пропагування та підвищення значимості робітничих професій а саме: техніка–механіка та техніка–електрика 12 квітня 2016 року в Калинівському технологічному технікумі  оголошено Днем механічного відділення, в цей день відбувся конкурс «Моя професія», в якому взяли участь студенти механічного відділення спеціальностей «Обслуговування та ремонт обладнання текстильної та легкої промисловості» і «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки».

Детальніше...
 
Висновки Експертної комісії Міністерства освіти і науки України про підсумки акредитаційної експертизи діяльності Калинівського технологічного технікуму щодо підготовки молодших спеціалістів

5.02020701 Дизайн

 

5.03050901 Бухгалтерський облік

 

5.05160201 Швейне виробництво


5.05050210 Обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості

 
Захід-реквієм "Світла пам’ять Героям Небесної сотні"

23 лютого в залі Калинівського технологічного технікуму відбувся захід-реквієм "Світла пам’ять Героям Небесної сотні"

Детальніше...
 
Конкурсно-розважальна програма «Під знаком купідона»

         16.02.2016 р. в актовому залі технікуму відбулася конкурсно-розважальна програма «Під знаком купідона» за участю студенток перукарського, технологічного відділень та військовослужбовців в/ч 3028 Національної гвардії України. В програмі приймали участь 14 юнаків та дівчат, які змагалися у 7 конкурсах. Переможцями цього чудового дійства стали, студентка гр. П-31 Мельник Олена та військовослужбовець Сметанський Євген. Вони здобули титул «Ідеальна пара». Титул «Найелегантніша пара» здобули Кулик Інна, гр. П-41 та Кацовець Сергій. « Найніжнішою парою» виявилися Максимишина Юлія, гр. Ш-32 та Шестунов Віктор. «Найогригінальнішою парою» стали Швець Таїса, гр. П-31 та Ластовецький Ярослав. «Найромантичніша пара» - Шаповалова Анастасія, гр. П-31 та Блажків Олег. «Найенергійніша пара» - Сологуб Валерія, гр. П41 та Гричина Дмитро. «Найкмітливішою парою» стала пара Кухарчук Оксана та Головатюк Тарас. Спецпризом сектору сім’ї, молоді та спорту Калинівської райдержадміністрації нагороджені Шаповалова Анастасія та Блажків Олег.

 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 9 з 13

реклама

Банер