УМОВИ міжрегіонального конкурсу на кращу колекцію моделей одягу серед учнів та студентів навчальних закладів «КАЛИНОВЕ НАМИСТО-2016»

 

Увага всім!


Калинівський технологічний технікум проводить 13-14.04.2016р. Міжрегіональний конкурс на кращу колекцію моделей одягу серед учнів та студентів навчальних закладів України «Калинове намисто-2016».


Конкурсні колекції одягу пропонуємо виконувати в чотирьох номінаціях:


1.    «Втілення стилю» (національний костюм)
2.    «Молодіжні фантазії» (новаторські ідеї)
3.    «Мрії втілені в життя» (діловий стиль)
4.    «Відверта спокуса» (вечірня сукня)


Заявки приймаємо до 11 квітня в оргкомітет.
Про свою участь просимо повідомити заздалегідь.


Оргкомітет

 


УМОВИ

міжрегіонального конкурсу на кращу колекцію моделей одягу серед учнів та студентів

навчальних закладів «КАЛИНОВЕ НАМИСТО-2016»

 

 
Калинівський технологічний технікум випустив молодших спеціалістів

У калинівському технологічному технікумі,  26 – 27 січня 2016 року, відбувся захист дипломних проектів зі спеціальності  5.14010201 «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки» та 5.02020702 «Перукарське мистецтво та декоративна косметика», де були представлені різностильові рішення жіночих зачісок, змодельованих на основі різних історичних епох (від античності до сьогодення). Випускники показали відмінні знання з фахових дисциплін, а продемонстровані видовищні, авангардні та коктельні зачіски, свідчать про здатність молодих спеціаліалістів, втілювати та реалізовувати набуті вміння та навички в своїй професійній діяльності.

Детальніше...
 
ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ

         8-го жовтня 2015 року в актовій залі Калинівського технологічного технікуму відбулось традиційне щорічне свято першокурсників – посвята у студенти . Активну участь в заході взяли студенти перших курсів, що приготували разом з Ольгою Анатоліївною, художнім керівником закладу, концертну програму , присвячену урочистостям з нагоди свята. Юнаки та дівчата , що вперше вступили до студентських рядів отримали посвідчення студентів технікуму. Посвідчення були урочисто вручені заступниками директора з виховної та навчальних робіт Печевистою Ольгою Василівною та Кулібабою Оленою Сергієвною старостам груп : Ш-51-Синько Наталії, ДП-51 – Домбровській Вікторії, Е-51- Катричу Ярославу, БМ-51 – Дичуку Олександру, Ш-32 – Новак Мирославі. Студенти, що мали досягнення у спортивних змаганнях закладу отримали грамоти та дипломи . Ведучими свята були Демчук Дарія та Островська Маргарита.

 

Детальніше...
 
День працівника освіти

Учителю! Пораднику і друже!


Ви вибрали дорогу непросту.


Ми вам сьогодні дякуємо дуже


За вашу працю вчительську святу.

 

 

Детальніше...
 
Призначення старост груп

 
1 ВЕРЕСНЯ У ТЕХНІКУМІ

 

 

 

 
Вітаємо переможців конкурсу «Срібний наперсток-2015»

І номінація «Втілення стилю» (пальтовий асортимент)
1 місце – Коломієць Марія Вікторівна, гр. Д-11
2 місце – Кузьмук Леся Юріївна, гр. Д-21
3 місце – Матящук Ірина Валеріївна, гр. Д-21

Детальніше...
 
оголошення!

Калинівський технологічний технікум по закінченню навчання видає документ державного зразка (диплом молодшого спеціаліста) вартість якого не перевищує 34 гривні.

 
ВИСТАВКА ПИСАНОК

З 14 по 17 квітня в читальному залі бібліотеки технікуму проходила виставка, на якій експонувалися писанки, виготовлені студентами та викладачами.

 

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 13

реклама

Банер