Виховний захід до Дня української писемності та мови

        8 листопада 2012 року з нагоди Дня української писемності та мови в технікумі відбувся виховний захід під назвою «Як парость виноградної лози, плекайте українську мову»,  який організували й провели бібліотекар Микитенко Н. В.  та викладач української мови та літератури Ісанкова Т. О.

 

010101.jpg
        Для зацікавлення молоді та більш детального й глибокого сприйняття матеріалу у заході використовувалися інноваційні методи подання інформації із застосуванням технічних засобів:
- перегляд слайдів;
 - відеороликів відповідно до теми заходу;
– аудіозаписи;
– презентації.
       Прологом до свята стала хореографічна композиція  «Рідна мова», в якій були задіяні студенти  першого курсу  гр. Б-21 (керівник постановки Матвійчук С. А.)

pb080267.jpg
Ведучими дійства були студенти І – курсу – Степанчук Поліна та Боровська Олександра.

pb080263.jpg
Своєрідною родзинкою заходу стала інсценізація уривку комедійної п’єси  М. Старицького «За двома зайцями». Ролі виконували:
Проня – Вільгота Валентина , студентка групи П -01.
Голохвастов – Яценко Андрій, студент групи Д -01.

pb0802760.jpg
       Цікавою також була декламація гуморески П. Глазового  «Кухлик» студенткою Нежид Анастасією, група Ш -01, так як супроводжувалась відеорядом ілюстрацій за змістом.
       Любов до української мови через поетичне слово  озвучили  студентка групи Б- 21 Підболячна Наталя та студентка групи Б- 11 Ящишина Вероніка.

pb080274.jpg

 

pb080273.jpg
Завершальним акордом свята прозвучала пісня «Мова єднання» у виконанні  студентів І – курсу групи П – 21 Ковтун Анни та Малогулко Лілії.

pb080289.jpg

 

dsc_0621.jpg
 

 

 

реклама

Банер