Сучасні технології та обладнання у виробництві та навчальному процесі


       Наші студенти спеціальностей «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки» і «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості» прослухали цікаві виступи ректора ХНУ, професора, д.т.н., член-кор. НАПНУ Скиби М.Є., проректора з наукової роботи, професора, д.т.н. Параски Г.Б., провідного наукового співробітника ПАТ ЕК «Хмельницькобленерго», професора, д.т.н. Назарова В.В., провідного спеціаліста ПП «Радіодонор» Рабцуна В.С., генерального директора ТОВ «Літма» Михальського В.І., провідного спеціаліста ТОВ «Террател» Корсуна С.Ю., магістра університету Британської Колумбії ( м. Ванкувер, Канада) Пізнюра О.В. та багатьох інших.


       Завідувач механічного відділення Калинівського технологічного технікуму Рабцун Тетяна Василівна виступила з доповіддю на тему: «Особливості професійної підготовки майбутніх інженерів-механіків на сучасному етапі».


       У своєму виступі вона звернула увагу на використання сучасних інноваційних технологій під час вивчення спецдисциплін. Презентацію до доповіді підготував викладач інформатики Матвійчук Леонід Васильович.
       У конференції взяли участь викладачі та студенти технікуму технологій та дизайну НУВГП (м. Рівне), Технічного коледжу ЛНТУ (м. Луцьк), Вінницького технічного коледжу, Донецького індустріально-педагогічного технікуму,  Кам’янець-Подільського індустріального коледжу, Виноградівського державного коледжу МДУ, Нововолинського електромеханічного коледжу.
       Після закінчення конференції учасникам були вручені відповідні сертифікати.


        Для студентів нашого навчального закладу Агафонова Д., Гуменчука О., Довгалюка Ю., Кашпрука О., Сороки О., Беседіна Р., Кучерука О., Сидорчука П., Білозорця В., Коломійця  А., Причишина О.  викладачами ХНУ була проведена екскурсія до навчального музейно-виставкового центру «Історія та сучасність техніки», також їм було продемонстровано сучасні лабораторії та аудиторії кафедри машин та апаратів.
       Незабутні враження залишились у всіх учасників конференції від екскурсії на взуттєву фабрику «Літма» з високим рівнем виробництва та найсучаснішим обладнанням.
 

 

 

 

 

 

реклама

Банер