Захист дипломних проектів

 

Дипломні проекти виконані в повному обсязі згідно з вимогами щодо їх виконання. Виконані зачіски студентами на захист дипломних проектів свідчать про гарне засвоєння теоретичних дисциплін таких, як історія перукарського мистецтва, технологія перукарських робіт, моделювання та художнє оформлення зачіски, постиж, декоративна косметика та грим, а також про достатній рівень практичних вмінь студентів.
Захист дипломних проектів переважної більшості студентів проходив: з використанням інформаційних технологій. Студенти проводили презентацію теми дипломного проекту та демонстрували послідовність виконання зачіски.
Комісія відмітила наступних студентів за гарно створений образ та захист дипломних проектів : Задояну Анастасію, Предворницьку Роману, Самченко Юлію, Бушуляк Тамару; за гарний постижний виріб: Янюк Ірину, Андрощук Анну, Денисенко Надію, Фарафонтову Марію; найкращий виконаний макіяж - Іванцову Вікторію, Шевчука Вадима.
Високий рівень знань і практичної підготовки на захисті дипломних
проектів підтвердили студенти, які навчалися на відмінно, що є показником
об'єктивності в оцінці їх навчальних досягнень, а саме Задояна Анастасія,
Самченко Юлія.

Якість і зміст виконаних дипломних проектів свідчать про достатній рівень теоретичної та практичної підготовки випускників та обґрунтованість присвоєння їм освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста із спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика».
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

реклама

Банер