Конкурс «Моя професія»

З метою пропагування та підвищення значимості робітничих професій а саме: техніка–механіка та техніка–електрика 12 квітня 2016 року в Калинівському технологічному технікумі  оголошено Днем механічного відділення, в цей день відбувся конкурс «Моя професія», в якому взяли участь студенти механічного відділення спеціальностей «Обслуговування та ремонт обладнання текстильної та легкої промисловості» і «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки».

 

Командами «Шатуни» та «Вольтики» були підготовлені реклами на тему «Історія моєї професії» та презентації професій. Цікавими були конкурси: «Ерудит»,  «Конкурс капітанів», «Вгадай слово», «Пантоміма», «Практичний конкурс», в яких  студенти проявляли свої вміння, навички та знання зі спец дисциплін. Толерантно та дипломатично вів програму ведучий Глушко Олександр. Були підготовлені номери художньої самодіяльності. Свої вміння гри на саксофоні та електрогітарі продемонстрували студенти Яськов Кирило (Е-41) та Дикий Вадим (М-41).
Зачарували вболівальників співом студенти Крикун Денис (Е-51) та Рудницький Владислав (Е-41). Професійні знання та вміння орієнтуватися в будові швейного та побутового обладнання показали члени команд групи Е-31 та М-31, М-21. Не відстали від них і капітани Шалашний Владислав та Пашанін Олександр.
Переможцями конкурсу стали команда «Вольтики» (спеціальність «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки»).
Проведення таких конкурсів стимулює краще вивчення спец дисциплін, підвищує інтерес до обраної професії, сприяє інтелектуальному розвитку студентської молоді, формує комунікабельність, творче сприйняття навчального матеріалу,  вчить працювати гуртом, допомагати один одному перемагати в конкурсах, відчути свою значимість та радість від досягнення поставленої мети.
 

 

 

 

 

 

 

реклама

Банер