Патріотичний захід, присвячений до Дня захисника України

У Калинівському технологічному технікумі був проведений виховний патріотичний захід,  присвячений до Дня захисника України.
           14 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну. Цього дня в нашій державі відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці.
           Президент України Петро Порошенко з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку громадськості 14 жовтня 2014 року підписав Указ №806/2014, яким в Україні встановлено свято-День захисника України.
День Захисника України – це національне свято. Воно єднає Україну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах держави точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.
          Метою проведення заходу було ознайомлення молоді із захисниками різних поколінь, тих, які віддали своє життя за незалежність та соборність України та тих, хто продовжує її захищати.
         Вічною раною на серці буде пам’ять про всіх захисників України, про козаків, про полеглих під Крутами,  про воїнів УПА, ветеранів Другої Світової війни, героїв небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя!
         На святковий захід були запрошені почесні гості, а саме військовослужбовці військової частини 3028 Національної гвардії України у Вінницькій області, волонтери, учасники євромайдану, бійці АТО, які мали можливість виступити перед студентами та викладачами технікуму.
        
         Розробили та провели святковий концерт викладачі технікуму Воробей Ольга Петрівна та Шевчук Наталія Григорівна, які залучили до участі студентів І, ІІ, ІІІ курсів з  різних відділень.
 

 

 

 

 

 

 

 

реклама

Банер