Швейне виробництво

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ:  182  Технології легкої промисловості  (5.05160201«Швейне виробництво»)

Освітньо-кваліфікаційний  рівень: молодший спеціаліст
Кваліфікація: технік-технолог.

 

ВИ БАЖАЄТЕ БУТИ ЧАРІВНИМИ, ОСОБЛИВИМИ ТА НЕПОВТОРНИМИ ?
ЯКЩО ТАК, ТО НАША СПЕЦІАЛЬНІСТЬ САМЕ ДЛЯ ВАС!


    Підготовка спеціалістів зі спеціальності "Швейне виробництво" проводится з 1970 року, з часу заснування навчального закладу. За цей період підготовлено тисячі спеціалістів, які працюють на підприємствах галузі в різних  регіонах України та за її межами.

 

      Сучасний фахівець повинен вміти оцінювати сучасні технологічні процеси, проблеми та перспективи розвитку швейної промисловості, добре знати технологію пошиття виробів, прогресивні методи обробки виробів, володіти комп’ютерними технологіями, мати навички організаторської та управлінської діяльності.

 

    

Технік-технолог швейного виробництва володіє знаннями з конструювання та моделювання сучасного одягу, створює оригінальні швейні вироби, які відповідають різним смакам і уподобанням, вміло здійснює підбір тканин та матеріалів до різноманітних моделей одягу з урахуванням їх призначення та сучасних напрямків моди.

 

   

     Студенти нашої спеціальності вивчають предмети  загальноосвітньої, природничо-наукової, соціально-економічної та професійно-практичної підготовки.
У процесі навчання студенти здобувають знання з економіки та організації, проектування технологічних процесів, нормування та організації виробництва в умовах ринкових відносин, основ маркетингу, менеджменту та управління трудовим колективом, вивчають основи трудового законодавства, техніки безпеки та охорони праці, комп’ютерне забезпечення виробництва тощо.

 

     Вміння та професійні навички студенти здобувають під час проходження навчальної практики в спеціально обладнаних майстернях нашого технікуму.
Підвищення здобутого рівня теоретичної та професійної підготовки проходить на базових підприємствах під час технологічної та переддипломної практики.
Студенти реалізовують свої творчі здібності в майстернях студентської студії мод «Діана».  Студенти приймають  участь у регіональних, обласних, районних, Всеукраїнських конкурсах моделей одягу.

 

       По закінченню навчання видається диплом державного зразка. Випускники спеціальності "Швейне виробництво" можуть працювати техніками-технологами та майстрами швейного виробництва підприємств різних форм власності, засновниками приватних фірм, займатись індивідуальною трудовою діяльністю, мають можливість продовжувати навчання у Хмельницькому національному університеті, Луганському національному університеті ім. Т.Г.Шевченка, Київському національному університеті технологій та дизайну, а також в інших ВНЗ III-IV рівнів акредитації за інтегрованими навчальними планами, які передбачають скорочення терміну навчання на 1-2 роки.

 

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!
МИ  НАВЧИМО ВАС ВТІЛЮВАТИ СВОЇ ФАНТАЗІЇ В ЖИТТЯ!

 

 

реклама

Банер