Cемінар-практикум на тему:«Навчаючи – виховуємо, виховуючи - навчаємо»

14.12.2017 методист Вдовиченко Ю.В. проводила семінар-практикум на тему: «Навчаючи – виховуємо, виховуючи - навчаємо», де взяли участь куратори груп та члени методичної ради. Семінар-практикум проходив з метою розширення та поглиблення знань педагогів щодо інтерактивних методик виховання, вдосконалення вміння застосовувати ці методики в навчально-виховному процесі.

 
Проектний метод у навчальному процесі

20.11.2017 відбулося засідання школи педагогічної майстерності на тему: «Проектний метод у навчальному процесі». Своїм досвідом роботи поділився викладач креслення Комаров Ю.К.

 

 
«Створення гіперпосилань та кнопок дій у презентаціях» майстер-клас

      18 лютого 2016 року в технікумі відбувся майстер-клас на тему «Створення гіперпосилань та кнопок дій у презентаціях». Захід проводився методистом технікуму Вдовиченко Юлією Валентинівною та викладачем інформатики Жигуліною Тетяною Григорівною. Учасниками майстер-класу стали члени методичної ради технікуму. Мета заходу  – ознайомитися з поняттями гіперпосилання, кнопки,  розглянути типи гіперпосилань, навчитися створювати гіперпосилання та кнопки дій, використовувати гіперпосилання та кнопки дій для керування презентацією, навчитися створювати інтерактивні, мультимедійні презентації.

Детальніше...
 


реклама

Банер