новини
Україна памятає Голодомор 1932-1933 Світ-визнає

 
ДЕНЬ СТУДЕНТА

14 листопада у приміщені актової зали коледжу проводився захід присвячений міжнародному Дню студента

 

 

закачати фото заходу

 
Калинове намисто - 2019

 24 жовтня 2019 року в Калинівському технологічному коледжі відбувся міжрегіональний фестиваль колекцій моделей одягу «Калинове намисто-2019».

 

В  фестивалі прийняли участь творчі колективи 18 навчальних закладів України з 9 областей нашої держави, що є свідченням престижності цього чудового заходу. 
Учасники продемонстрували 54 колекції одягу в чотирьох номінаціях і з них 9 найкращих  колекцій виготовлені студентами Калинівського технологічного коледжу, також  у фестивалі взяли участь більше 200 студентів нашого коледжу, в тому числі в номерах художньої самодіяльності.
У номінації «Традиції і сучасність» учасники показали свої знання з історії народного костюму, вміння з різних видів прикладного мистецтва. Під час демонстрації колекцій одягу в етнічному стилі на сцені відбувалося дійство, яке перенесло глядачів на кілька століть в минуле. Нетрадиційне молодіжне бачення одягу учасники мали можливість виразити в номінації «Примхи молоді». Класичний та елегантний діловий одяг було представлено в номінації «Вишукана елегантність костюму». Незважаючи на строгість, колекції ділових костюмів вражали різноманіттям кольорів, крою і матеріалів.
«Надзвичайне поєднання тканин, блиску і шику, розкоші…» - саме такою була завершальна номінація колекцій вечірніх суконь «Чарівна мить». Дорогі тканини з різноманітним оздобленням створили справжню атмосферу свята і магію урочистості події, що відбулася в стінах нашого коледжу. 
 
 
 
з Днем працівників освіти!

 

 
ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ

скачати фото

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 2 з 23

реклама

Банер