Очолює Калинівський технологічний фаховий коледж кандидат технічних наук, доцент Руслан Будяк.

Освітній процес забезпечують 49 педагогічних працівників. 32 викладачі мають вищу категорію, 11 викладачам присвоєно педагогічне звання «викладач-методист», 6 – «старший викладач».

Практичним навичкам студентів навчають 4 висококваліфікованих майстри виробничого навчання, з них 3 присвоєно педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії»; 8 викладачів нагороджені знаком «Відмінник освіти України», 15 – знаком «Відмінник служби побуту України», 1 – нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський».

Дика Людмила Іванівна
Майстер виробничого навчання
Дідик Галина Іванівна
Голова ЦК, викладач
Корнійчук Тетяна Миколаївна
Голова ЦК, викладач, майстер виробничого навчання
Країло Галина Борисівна
Голова ЦК, викладач
Маринченко Галина Миколаївна
Викладач, майстер виробничого навчання
Матвійчук Леонід Васильович
Викладач, майстер виробничого навчання
Олексіюк Алла Валеріївна
Майстер виробничого навчання
Проскуровська Олена Євгеніївна
Майстер виробничого навчання
Тесецька Людмила Миколаївна
Викладач, голова ППО
Харченко Валентин Степанович
Майстер виробничого навчання

ВОЛОЩУК ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ

Викладач, спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

Працює в коледжі з 2019 року на посаді викладача біології та екології.

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського, 1983 рік

Спеціальність Географія з додатковою спеціальністю біологія

Кваліфікація вчитель географії та біології.

ЄВГРАШИНА ЛЮБОВ ПЕТРІВНА

Викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Працює в коледжі з 1993 року на посаді викладача англійської мови

Освіта – спеціаліст, Чернівецький державний університет ім. Федьковича, 1993рік.

Спеціальність Романо-германська філологія.

Кваліфікація спеціаліст філолог-германіст, викладач англійської мови та літератури.

КИРИЛЮК ВАЛЕНТИНА ДМИТРІВНА

Вихователь, спеціаліст першої категорії

Працює в коледжі з 1995 року на посаді вихователя гуртожитку

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний інститут, 1985рік.

Спеціальність Педагогіка і методика початкового навчання.

Кваліфікація вчитель початкових класів.

КРАЇЛО ГАЛИНА БОРИСІВНА

Голова ЦК обліково-економічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Працює в коледжі з 2008 року на посаді викладача фінансово-економічних дисциплін

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний сільськогосподарський інститут, 1996 рік.

Спеціальність Аграрний менеджмент.

Кваліфікація економіст-організатор.

ЛЕВАНДОВСЬКА ЛЮДМИЛА МАРТИНІВНА

Голова ЦК спецдисциплін спеціальностей 133 Галузеве машинобудування та 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Працює в коледжі з 1983 року на посаді викладача креслення та спецдисциплін спеціальності 133 Галузеве машинобудування

Освіта – спеціаліст, Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування, 1983 рік

Спеціальність Машини і апарати легкої промисловості.

Кваліфікація інженер-механік.

МАРИНЧЕНКО ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА

Викладач, майстер виробничого навчання, спеціаліст вищої категорії, майстер виробничого навчання І категорії.

Працює в коледжі з 2002 року на посаді викладача спецдисциплін спеціальності 022 Дизайн (Перукарське мистецтво та декоративна косметика).

Освіта – спеціаліст, Санкт-Петербурзький гуманітарний університет профспілок, 1999 рік. Спеціаліст, Київський інститут післядипломної освіти, 2004 рік.

Спеціальність Соціально-культурна діяльність. Перукарське мистецтво та декоративна косметика.

Кваліфікація соціально-культурний робітник, менеджер індустрії дозвілля», «художник-модельєр, викладач.

ПИЛИПЧУК ОЛЬГА СТЕПАНІВНА

Соціальний педагог, спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Працює в коледжі з 2017 року на посаді соціального педагога та викладача фізики і математики

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, 1998 рік.

Спеціальність Математика і фізика.

Кваліфікація вчитель математики і фізики.

САКАЧ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

Викладач, спеціаліст вищої категорії

Працює в коледжі з 1994 року на посаді викладача суспільних дисциплін.

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний інститут, 1995 рік.

Спеціальність Історія.

Кваліфікація вчитель історії і правознавства.

ТРЕМБІЦЬКА ГАЛИНА ГРИГОРІВНА

Викладач, спеціаліст вищої категорії.

Працює в коледжі з 2017 року на посаді викладача загальнотехнічних дисциплін.

Освіта – спеціаліст, Вінницький політехнічний інститут, 1986 рік

Спеціальність Електроенергетика .

Кваліфікація інженер-викладач електроенергетичних дисциплін.

ШЕВЧУК НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА

Викладач, спеціаліст першої категорії

Працює в коледжі з 2003 року на посаді викладача культурології та спецдисциплін спеціальності 022 Дизайн

Освіта – спеціаліст, Київський державний інститут культури, 1985 рік

Спеціальність Бібліотекознавство і бібліографія.

Кваліфікація бібліотекар-бібліограф.

МУЗИКА ЙОСИП РОМАНОВИЧ

Викладач, спеціаліст вищої категорії

Працює в коледжі з 1986 року на посаді викладача фізики та астрономії

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського, 1972 рік.

Спеціальність Фізика

Кваліфікація вчитель фізики та електротехніки.

ДИКА ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА

Майстер виробничого навчання І категорії

Працює в коледжі з 1995 року на посаді майстра виробничого навчання.

Освіта – спеціаліст, Хмельницький технологічний інститут, 1991рік

Спеціальність Технологія швейних виробів.

Кваліфікація інженер-технолог.

ЖИГУЛІНА ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА

Голова ЦК фізико-математичних дисциплін, спеціаліст вищої категорії.

Працює в коледжі з 2001 року на посаді викладача інформатики та обліково-економічних дисциплін.

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний сільськогосподарський інститут, 1997 рік.

– спеціаліст, Хмельницький національний університет, 2013 рік.

Спеціальність Облік і аудит. Інформаційні технології проєктування. .

Кваліфікація економіст-бухгалтер. інженер-програміст .

КОВАЛЬЧУК МИКОЛА ГНАТОВИЧ

Викладач, спеціаліст вищої категорії

Працює в коледжі з 1988 року на посаді викладача фізичного виховання та захисту України

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний інститут, 1988рік.

Спеціальність Початкове військове навчання і фізичне виховання.

Кваліфікація вчитель початкового військового навчання і фізичного виховання.

КРУШЕЛЬНИЦЬКА ЛАРИСА ІВАНІВНА

Викладач-методист, спеціаліст вищої категорії.

Працює в коледжі з 1983 року на посаді викладача спецдисциплін спеціальностей 022 Дизайн та 182 Технології легкої промисловості

Освіта – спеціаліст, Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування, 1983 рік

Спеціальність Технологія швейних виробів.

Кваліфікація інженер-технолог.

ЛУК’ЯНЧУК ВІКТОРІЯ ІВАНІВНА

Викладач, спеціаліст вищої категорії

Працює в коледжі з 1976 року на посаді викладача технічної механіки та математики.

Освіта – спеціаліст, Одеський державний університет імені І. І. Мечникова, 1976 рік.

Спеціальність Математика.

Кваліфікація математик, викладач математики.

МАТВІЙЧУК ЛЕОНІД ВАСИЛЬОВИЧ

Викладач, спеціаліст першої категорії.

Працює в коледжі з 2004 року на посаді викладача загальнотехнічних дисциплін та інформатики.

Освіта – спеціаліст, Хмельницький державний університет, 2004 рік

Спеціальність Обладнання легкої промисловості.

Кваліфікація інженер-механік.

ПРОСКУРОВСЬКА ОЛЕНА ЄВГЕНІЇВНА

Майстер виробничого навчання І категорії

Працює в коледжі з 1986 року на посаді майстра виробничого навчання.

Освіта – спеціаліст, Київський технологічний інститут легкої промисловості, 1992 рік

Спеціальність Технологія швейних виробів.

Кваліфікація інженер-технолог.

ТЕСЕЦЬКА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

Голова первинної профспілкової організації. Викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Працює в коледжі з 2001 року на посаді викладача української мови та літератури.

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, 1998 рік.

Спеціальність Українська мова та література.

Кваліфікація вчитель української мови і літератури.

ФЄФЄЛОВА ТЕТЯНА ПАНФИЛІВНА

Викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Працює в коледжі з 1981 року на посаді викладача спецдисциплін спеціальностей 022 Дизайн (Дизайн одягу) та 182 Технології легкої промисловості

Освіта – спеціаліст, Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування, 1981 рік

Спеціальність Технологія швейних виробів.

Кваліфікація інженер-технолог.

ШЕНДЕРУК ІННА ВАСИЛІВНА

Викладач, спеціаліст другої категорії.

Працює в коледжі з 2020 року на посаді викладача математики

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, 2014 рік.

Спеціальність Математика.

Кваліфікація вчитель математики, фізики та астрономії.

ГОЛОВАТА ВІРА ЙОСИПІВНА

Викладач, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Працює в коледжі з 2022 року на посаді викладача фізики та астрономії

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського, 1977 рік.

Спеціальність Фізика

Кваліфікація вчитель фізики.

ДИЧУК ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА

Викладач, спеціаліст вищої категорії.

Працює в коледжі з 1995 року на посаді викладача біології, екології та хімії

Освіта – спеціаліст, Ніжинський ордена Трудового Червоного Прапора державний педагогічний інститут ім. М. В. Гоголя,1987 рік.

Спеціальність Біологія.

Кваліфікація вчитель біології.

ЗАВЕРТАНИЙ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

Керівник фізичного виховання, спеціаліст першої категорії.

Працює в коледжі з 2010 року на посаді керівника фізичного виховання та викладача фізичного виховання.

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний інститут, 1997 рік.

Спеціальність Фізичне виховання.

Кваліфікація вчитель фізичного виховання.

КОЛЯДЕНКО НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА

Викладач, спеціаліст вищої категорії.

Працює в коледжі з 2001 року на посаді викладача психології та спецдисциплін спеціальностей 022 Дизайн (Дизайн одягу), 182 Технології легкої промисловості

Освіта – спеціаліст, Технологічний університет Поділля м. Хмельницький, 1999 рік

Спеціальність Технологія і конструювання швейних виробів. Психологія .

Кваліфікація інженер-технолог. практичний – психолог .

КУГАЙ АЛЛА ВАЛЕРІЇВНА

?

Працює в коледжі з

Освіта

Спеціальність ?.

Кваліфікація ?.

ЛУКІЯНЧУК ЯРОСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Викладач, спеціаліст першої категорії.

Працює в коледжі з 2013 року на посаді викладача спецдисциплін спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Освіта – спеціаліст, Хмельницький національний університет, 2012 рік.

Спеціальність Електропобутова техніка.

Кваліфікація інженер-електромеханік.

НОВАКОВСЬКИЙ ЛЕОНАРД ЙОСИПОВИЧ

Викладач, спеціаліст першої категорії.

Працює в коледжі з 1976 року на посаді викладача загальнотехнічних дисциплін.

Освіта – спеціаліст, Вінницький політехнічний інститут, 1974 рік

Спеціальність Електропостачання промислових підприємств, міст і сільського господарства.

Кваліфікація інженер-електрик.

РАБЦУН ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА

Викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Працює в коледжі з 1979 року на посаді викладача спецдисциплін спеціальностей 133 Галузеве машинобудування та 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Освіта – спеціаліст, Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування, 1979 рік

Спеціальність Машини і апарати легкої промисловості.

Кваліфікація інженер-механік.

ТЕСЕЦЬКА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

Викладач, спеціаліст вищої категорії.

Працює в коледжі з 2001 року на посаді викладача рисунку, креслення та спецдисциплін спеціальностей 182 Технології легкої промисловості, 022 Дизайн.

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний інститут, 1994 рік.

Спеціальність Загальнотехнічні дисципліни та праця.

Кваліфікація вчитель трудового навчання та загальнотехнічних дисциплін.

ХАРЧЕНКО ВАЛЕНТИН СТЕПАНОВИЧ

Майстер виробничого навчання

Працює в коледжі з 2021 року на посаді майстра виробничого навчання

Освіта – спеціаліст, Технологічний університет Поділля, 1999 рік

Спеціальність Обладнання текстильної, легкої промисловості.

Кваліфікація інженер-механік.

ДІДИК АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ

Викладач, спеціаліст вищої категорії.

Працює в коледжі з 1985 року на посаді викладача спецдисциплін спеціальностей 133 Галузеве машинобудування та 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Освіта – спеціаліст, Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування, 1985 рік

Спеціальність Машини і апарати легкої промисловості.

Кваліфікація інженер-механік.

ДІДИК ГАЛИНА ІВАНІВНА

Голова ЦК спецдисциплін спеціальності 182 Технології легкої промисловості, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Працює в коледжі з 1985 року на посаді викладача спецдисциплін спеціальностей 022 Дизайн (Дизайн одягу) та 182 Технології легкої промисловості

Освіта – спеціаліст, Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування, 1985 рік

Спеціальність Технологія швейних виробів.

Кваліфікація інженер-технолог.

ІСАНКОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Голова ЦК суспільно-гуманітарних дисциплін, спеціаліст першої категорії

Працює в коледжі з 2006 року на посаді викладача української мови і літератури та зарубіжної літератури

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, 2003 рік.

Спеціальність Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література.

Кваліфікація вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури.

КОРНІЙЧУК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

Голова ЦК спецдисциплін спеціальності 022 Дизайн, викладач, майстер виробничого навчання, спеціаліст вищої категорії, майстер виробничого навчання І категорії.

Працює в коледжі з 2001 року на посаді викладача спецдисциплін спеціальності 022 Дизайн (Перукарське мистецтво та декоративна косметика).

Освіта – магістр, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», 2014 рік.

Спеціальність Професійна освіта (дизайн).

Кваліфікація «магістр дизайну».

КУРОВСЬКА НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА

Викладач, спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

Працює в коледжі з 1974 року на посаді викладача фінансово-економічних дисциплін

Освіта – спеціаліст, Київський торгово-економічний інститут, 1974 рік.

Спеціальність Товарознавство і організація торгівлі продовольчими товарами.

Кваліфікація товарознавець вищої категорії.

МАКСИМЧУК МАРИНА МИКОЛАЇВНА

Викладач, спеціаліст першої категорії

Працює в коледжі з 2004 року на посаді викладача рисунку, живопису та спецдисциплін спеціальностей 022 Дизайн, 182 Технології легкої промисловості

Освіта – спеціаліст, Хмельницький державний університет, 2004 рік. Бакалавр, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, 2021 рік.

Спеціальність Швейні вироби. Образотворче мистецтво, декоративна косметика, реставрація.

Кваліфікація інженер-технолог; художник декоративного мистецтва, викладач.

ОЛЕКСІЮК АЛЛА ВАЛЕРІЇВНА

Майстер виробничого навчання І категорії

Працює в коледжі з 1986 року на посаді майстра виробничого навчання.

Освіта – спеціаліст, Київський технологічний інститут легкої промисловості, 1990 рік

Спеціальність Конструювання швейних виробів.

Кваліфікація інженер-конструктор-технолог.

РАЛЬЧЕНКО ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

Викладач, спеціаліст першої категорії.

Працює в коледжі з 2002 року на посаді викладача фінансово-економічних дисциплін та правознавства.

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний аграрний університет, 2001 рік.

Спеціальність Менеджмент організацій, спеціалізація “Правове забезпечення».

Кваліфікація економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

ТКАЧУК ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА

Культорганізатор, спеціаліст першої категорії.

Працює в коледжі з 1999 року на посаді культорганізатор.

Освіта – спеціаліст, Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. Івана Франка, 1997 рік.

Спеціальність Музика і народознавство.

Кваліфікація вчитель музики та народознавства.

ХОМЕНЧУК ГАННА ЯКІВНА

Викладач, спеціаліст вищої категорії

Працює в коледжі з 1984 року на посаді викладача фізичного виховання

Освіта – спеціаліст, Київський державний інститут фізичної культури, 1980 рік

Спеціальність Фізична культура і спорт.

Кваліфікація викладач фізичного виховання.