![](https://ktfk.kalynivka.com/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-03_11-29-31-262x300.jpg)
✨ВИПУСК-2024 у КТФК!✨
🎓73 випускники спеціальностей 182 Технології легкої промисловості, 022 Дизайн (Дизайн одягу), 133 Галузеве машинобудування, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок успішно завершили навчання в Калинівському технологічному фаховому коледжі й отримали дипломи фахового молодшого бакалавра. 🎓Актова зала КТФК ледь умістила
![](https://ktfk.kalynivka.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-13_14-45-51-216x300.jpg)
🤝ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ
✅Продовжуємо активну співпрацю зі стейкхолдерами. Сьогодні, 13 червня, здобувачі освіти спеціальностей 182 Технології легкої промисловості та 022 Дизайн (Дизайн одягу) разом із директором Русланом БУДЯКОМ, заступником директора з навчальної роботи Оленою КУЛІБАБОЮ, завідувачем практики Богданом КАЛІНЧУКОМ та викладачкою спецдисциплін Мариною МАКСИМЧУК відвідали ТОВ НВП «ПІРЕНА»,
![](https://ktfk.kalynivka.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-10_10-45-03-214x300.jpg)
🇺🇦Цієї неділі, 12 травня, українці відзначають найзворушливіше свято – День матері.
🇺🇦Цієї неділі, 12 травня, українці відзначають найзворушливіше свято – День матері. 🇺🇦Багато українських матерів зустрічають цей день 🥲зі сльозами на очах і невимовною тугою й 💔скорботою на серці. Українські матері — це про сльози і любов. Про біль і мужність. Про відчай і силу. Про
Договір про партнерство й співробітництво
Підписано договір про рівноправне партнерство й співробітництво між Калинівським технологічним фаховим коледжем та ВСП «Токмацький механічний фаховий коледж Національного університету «Запорізька політехніка». Previous Next
![](https://ktfk.kalynivka.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-08_13-45-25-2-273x300.jpg)
🇺🇦«Пам’ятаємо минуле заради майбутнього»
🇺🇦8 травня 2024 року до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років у актовій залі Калинівського технологічного фахового коледжу проведено інформаційно-виховний захід «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього». 📚На заході прозвучали вірші нашої землячки поетки Антоніни ПЕТРУШКЕВИЧ «Мов життя зупинилось», «Як цю
![](https://ktfk.kalynivka.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-07_13-22-15-2-212x300.jpg)
🏆 в ІІ Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв “ДИВОГРАЙ”.
🏆Творча молодь Калинівського технологічного фахового коледжу спеціальності 022 Дизайн знову дивує в ІІ Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв “ДИВОГРАЙ”. 👩🎨Студентка випускної групи Д-01 Марія БУЧАЦЬКА здобула звання переможця лауреата найвищої премії ГРАН-ПРІ в номінації «Образотворче мистецтво». Участь у конкурсі брали її три роботи, виконані в техніці