Одним із найважливіших напрямків роботи педагогічного колективу коледжу є турбота про збереження і зміцнення здоров’я студентів. Здоров’я – перша й найважливіша потреба людини, яка визначає її здатність до праці та забезпечує гармонійний розвиток. В нашому закладі освіти це питання є пріоритетним.

Викладачі комісії фізичного виховання працюють над методичною проблемою: «Формування у студентів стійкої мотивації щодо збереження власного здоров’я, удосконалення фізичного розвитку та фізичної підготовки; використання засобів фізичного виховання в організації здорового способу життя; гармонійний розвиток природних здібностей та психічних якостей особистості студента». Викладачі фізичного виховання переконані, що систематичні заняття фізичними вправами запобігають виникненню хвороб, покращують імунну систему, а також прискорюють відновлення функцій всіх систем і органів людського організму. При проведенні занять з фізичного виховання використовуються різні форми організації навчально-виховного процесу: обов’язкові заняття з фізичної культури, що проводяться за розкладом, самостійні заняття студентів у групах здоров’я та спортивних секціях.

Спортивно-масова робота коледжу багатогранна, потребує чимало зусиль в організаційному аспекті, проте наша студентська молодь надзвичайно активна. Згідно з планом спортивно-масової роботи на навчальний рік передбачені:

  • легкоатлетичний крос серед студентів 1-2 курсів;
  • спартакіада коледжу (з видів спорту: баскетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу, легкої атлетики);
  • військово-спортивний конкурс «Козацькі забави»;
  • спартакіада коледжу серед збірних команд спеціальностей;
  • одноденні туристичні походи;
  • участь в районній спартакіаді серед навчальних закладів.
Гайдук В. І. несе Олімпійський вогонь (1980рік)
Важливою умовою організації та проведення навчально-виховної роботи з фізичного виховання, організації оздоровчо-спортивної роботи є наявність спортивно-матеріальної бази. У нашому закладі діє навчально-тренувальний комплекс, який використовується як для проведення навчальних занять, так і для організації фізкультурно-оздоровчої роботи. До спортивного комплексу входять: спортивна зала, тренажерна зала та зала для гри в настільний теніс.
У нашому закладі освіти функціонує низка різноманітних спортивних секцій, учасниками яких можуть стати усі охочі. Викладачі фізичного виховання проводять секційну роботу, яка дозволяє залучати все більше студентів до занять фізичною культурою, зміцнює їх та фізично вдосконалює, виховує інтерес до здорового способу життя.
Усі викладачі фізичного виховання організовують роботу груп здоров’я. Кожен студент повинен глибоко усвідомлювати, що стан його здоров’я та фізична підготовка впливатимуть на результати подальшої виробничої діяльності.
Протягом п’ятдесяти років усіма викладачами фізичного виховання у коледжі спортивній роботі приділялася належна увага.
Першим викладачем фізичного виховання була Дильова Євгенія Федорівна, яка розпочала свою роботу у коледжі (на той час технікумі) з 1вересня 1970 року, а з 1971 – 1975 рік згідно з наказом №114 обіймала посаду керівника фізичного виховання. Завдяки її роботі на цій посаді розпочалося створення матеріальної бази з фізичного виховання. Також Євгенія Федорівна започаткувала ведення спортивних гуртків.
Дильова Євгенія Федорівна

З 1972 року другим викладачем з фізичного виховання стає Богомаз Степан Ростиславович. Він був чемпіоном України серед юнаків з легкої атлетики, членом збірної Радянського Союзу, учасником з міжнародних змагань, а також був кандидатом у майстри спорту. З 1975 до 2009 року обіймав посаду керівника фізичного виховання. А у 1979-1980 роках був завідувачем механічним відділенням. З 1981 року знову був призначений на посаду керівника фізичного виховання. Степан Ростиславович був ентузіаст своєї справи, під його керівництвом формувалася та поповнювалася спортивна база коледжу: обладнаний спортивний майданчик, тренажерний зал, спортивний зал в новому корпусі коледжу ( на той час технікуму). З 25.05.1989 року він разом із Хоменчук Ганною Яківною започаткував проведення Дня здоров’я.

Богомаз Степан Ростиславович
Гайдук Вільярд Іванович, викладач спецдисциплін, довгий час очолював раду фізичної культури коледжу (на той час технікуму). Він ніс олімпійський вогонь під час літньої олімпіади 1980 року. Вільярд Іванович – організатор перших спартакіад технікуму, тренував лижну секцію, яка стала дворазовим переможцем обласних змагань серед студентів вищих навчальних закладів (1980-1982р.).
Гайдук Вільярд Іванович

З 20.10.2009 року Завертаний Сергій Іванович береться до виконання обов’язків керівника фізичного виховання. Він гравець команди майстрів з футболу «Фортуна» (Шаргород), «Десна» (Чернігів), 9- разовий чемпіон області з футболу та 9-разовий володар кубка області з футболу, гравець вищої ліги Казахстану, призер з міні-футболу Чехії та Словакії, головний тренер районної команди з футболу «СК-Калинівка». Сергій Іванович постійно працював над поповненням спортивно-матеріальної бази коледжу та популяризував футбол серед дівчат та юнаків. У березні 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ.

Завертаний Сергій Іванович
Ковальчук Микола Гнатович – працює в коледжі з 1988 року на посаді заступника директора з військово-патріотичного виховання та викладачем цивільної оборони і фізичного виховання. З 1990-1996 рік очолював профспілкову організацію викладачів. Микола Гнатович має перший розряд із спортивної гімнастики. З жовтня 2022 року в.о керівника фізичного виховання.
Ковальчук Микола Гнатович
Завдяки вмілому керівництву та наполегливій праці викладачів фізичного виховання протягом багатьох років здобувачі освіти постійно долають вершини спортивної слави, здобуваючи перемогу на міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних змаганнях.
Флешмоб "Україна - країна єдина!"
Відтворити відео