КОЗЛОВСЬКА АЛЛА ВІТАЛІЇВНА
Завідувачка відділення, спеціаліст вищої категорії, старший викладач

Дизайнерсько-економічне відділення включає в себе такі спеціальності:

Відомості про педагогічних працівників, які забезпечують освітній процес за спеціальністю

З історії становлення відділення

1 січня 1976 року в технікумі було відкрито відділення – технологічне. Спочатку завідувачем технологічного відділення було призначено Барчука С. І., а з 20 квітня цього ж року згідно з наказом №136 цю посаду обіймала Яценко О.Т.
У 1983 році відкрито нову спеціальність “Моделювання та конструювання виробів народного вжитку” і створено нове конструкторське відділення, яке очолила Штельмах В.В.

У 1986 році два відділення об’єднали. Завідувачкою технолого-конструкторського відділення було призначено Яценко О.Т., яка очолювала його до 1987 року. На долю Ольги Тихонівни випало найскладніше – забезпечення відділення необхідною матеріально-технічною базою, формування творчого колективу студентів та педагогічних працівників, завоювання престижу спеціальностей серед інших закладів освіти України.

Яценко Ольга Тихонівна
Голодинська Леся Василівна
Дванадцять років поспіль, з 1987 до 1999 року, відділення очолювала Голодинська Л.В.

У період керівництва Голодинської Л.В. здійснювався перехід до нового навчального корпусу. Завідувачці відділення довелось брати участь у забезпеченні студентів новою фаховою літературою, у поповненні матеріально-технічної бази зі спеціальностей. За її ініціативи організовуються перші підсумкові щорічні покази кращих виробів моделей одягу серед студентів у районному будинку культури. Це надихнуло Лесю Василівну та викладачів відділення на організацію підсумкового конкурсу «Срібний наперсток» (1998 рік), який став традиційним і проводиться кожен рік у нашому закладі освіти. Вона започаткувала демонстрацію моделей одягу серед студентів, проведення атестацій з демонстрацією одягу,  який виготовили в майстернях під час проходження навчальної практики. Ці традиції існують і донині.

Викладачами проводилась велика позааудиторна робота зі студентами. Це посприяло створенню студії мод «Діана», керівником якої була викладач конструювання одягу Присяжна Л.Ф. Перша колекція була розроблена під керівництвом Голодинської Л.В. студенткою Погорілою Лесею, яка взяла участь у конкурсі «Майбутні молоді модельєри» і зайняла І місце. Пізніше його було перейменовано на «Феєрію краси». Першим переможцем був одиничний виріб, виготовлений студенткою Чуйко Оленою. З того часу участь нашого закладу освіти в цьому конкурсі стала традиційною, де студенти неодноразово отримували перші та призові місця.
Пізніше студію мод очолювали Запоточна С.В., Ткачук В.В. Зараз залучають студентів до позааудиторної роботи і спонукають до творчого пошуку майстри виробничого навчання: Проскуровська О.Є., Дика Л.І. та Олексіюк А.В.
У 1999 році завідувачкою технолого-конструкторського відділення призначено Дідик Г.І., яка спрямувала свою роботу на створення всіх умов для студентів в отриманні глибоких знань та розвитку творчих здібностей. Вимогливість до себе, викладачів та студентів – ці риси були запорукою її успішної роботи.
Дідик Галина Іванівна
Тесецька Тетяна Миколаївна
З 2001 року відкривається на відділенні ще одна перспективна спеціальність –«Перукарське мистецтво та декоративна косметика». З 1 вересня цього ж року береться до роботи Тесецька Т.М. як завідувачка технолого-перукарсько- конструкторського відділення. На цій посаді вона пропрацювала шість років. Тетяна Миколаївна продовжила попередні традиції щодо підготовки висококваліфікованих творчих спеціалістів не тільки у моделюванні одягу, а й у створенні креативних зачісок. Першим викладачем спецдисциплін спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» було призначено Корнійчук Т.М., а у 2002 році розпочинає педагогічну діяльність викладачем спецдисциплін Маринченко Г.М. Вони й дотепер продовжують працювати з креативною молоддю спеціальності.
З 2008 до 2011 року відділення очолювала Кулібаба О.С., яка продовжувала традицію попередніх років у залученні студентів до активної участі в різних конкурсах, які сприяли підвищенню професійної майстерності студентів.
Кулібаба Олена Сергіївна
Авторські колекції студентів нашого закладу освіти є переможцями та учасниками багатьох всеукраїнських конкурсів моди та конкурсів зачіски, серед яких: «Феєрія краси» (м. Київ), «Паралелі часу» (м. Київ), «Стрункий силует» (м. Вінниця), «Чарівна зачіска» (м. Одеса), «Фантазійна зачіска» (м. Київ).
Вже стало традицією проводити на базі коледжу міжрегіональний конкурс на кращу модель одягу серед учнів та студентів навчальних закладів «Калинове намисто», який був заснований у 2003 році за ініціативою та сприянням голови ради Українського союзу об’єднань підприємств і організацій побутового обслуговування населення Косих С.І. З 2018 року статус цього конкурсу змінено на фестиваль.
У 2011 році відділення розділено на технологічне і дизайнерське, які до 2012 року очолювали Пасічник Н.М. та Комаров Ю.К., а з 2012 по 2017 роки – Калінчук Б.І. і Козловська А.В.
Великий внесок у підготовку спеціалістів, як майбутніх майстрів своєї справи, роблять такі викладачі: Дідик Г.І.,Тесецька Т.М., Фєфєлова Т.П., Крушельницька Л.І., Коляденко Н.Г., Шевчук Н.Г., Максимчук М.М., Олексіюк А.В., Проскуровська О.Є., Дика Л.І., Країло Г.Б., Куровська Н.П., Ральченко О.В.
Для того, щоб виховати всебічно і гармонійно розвинену особистість, великих зусиль також докладають викладачі загальноосвітніх дисциплін, які натхненно і творчо трудяться на двох відділеннях та досягли значних результатів у своїй професії. Вони викладачі-професіонали, справжні майстри своєї справи: Ісанкова Т.О., Сакач С.І., Калінчук Б.І., Тесецька Л. М., Вдовиченко Ю.В., Печевиста О.В., Ковальчук М.Г., Хоменчук Г.Я., Жигуліна Т.Г., Музика Й.Р., Дичук Л.І., Лук’янчук В.І., Євграшина Л.П., Шендерук І.В.
Варто згадати викладачів, які зробили вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів і в свій час працювали на відділенні: Мельник Т.М., Ткачук В.В., Понюк Г.Б., Стискал Є.В., Островська Г.І., Дудар Н.Г., Михальчук Л.М., Міхєєв І.К., Махніцька К.Г., Балабайко М.Ф., Шамрай К.П., Дніпровський О.Й., Франко Н.В., Москалєнко А.І., Кабанюк Г.М., Корнійчук М.Г., Гуменчук К.Г., Святецька Л.А., Чубанова Н.С., Лонська К.Ф., Дильова Є.Ф., Березовська Н.Є., Булгакова Л.М., Монастирський О.О., Мулик В.П., Омеліч Т.Ф., Андрєєв В.М., Ковенська О.А., Присяжна Л.Ф., Гончарук К.А., Правдюк Л.Л., Потиліцина Г.М., Пєршина Л.Ф., Мельник К.А., Кугай Т.С., Древіцька В.М., Чернищук Л.І., Савчук Л.І., Самсонюк Т.Є., Бондарчук О.І., Сидоренко Т.А., Ульянцева Л.І., Сидоренко О.В., Алєксандрович Л.І., Крецу Н., Кшановська О.К., Венцель Н., Тімофеєв В.М., Яценко О.Т., Приймаченко Г.М., Сакач Н.О., Гончаренко Г.В., Сушко Н.М..
Відділення пишається своїми випускниками, які досягли вершин у своїй професії та працюють (працювали):
Ломачевський Сергій- директор Калинівського ПрАТ « Калина», Киричек Євгенія- головний інженер ПрАТ «Калина», Кузнєцова Любов – директор Вінницького ТОВ виробничо-торгової фірми «Елегант-Л», Олександр Очеретний- відомий дизайнер Вінниччини, Гнатюк Лариса – провідний конструктор СПД «Очеретний», Ольга Карпова- відома дизайнерка Вінниччини, Крупко Оксана – начальник експериментального відділу ВАТ Бердичівська фабрика одежі, Порваткіна Ольга – конструктор ВАТ Бердичівська фабрика одежі, Мамедова Тетяна – технолог, представник німецької компанії «Henke», Грузицький Микола – закрійник, власне ательє у м. Вінниці, Козлов Олександр, Руша Полякова – відомий дизайнер, яка зайняла 5 місце серед кращих молодих дизайнерів світу у м.Торонто, Лада Тімофєєва – ведуча телепередачі «Мода – дітям» у м. Москві, Світлана Проданова – провідний конструктор Харківського текстильного технікуму, Шургодська Людмила – начальник цеху на швейній фабриці «Володарка», Броварчук Віра, Личкова Світлана – майстри виробничого навчання, Сеник Світлана – головний конструктор Хмільницької фабрики, Кедись Людмила – начальник цеху в козятинській фабриці, Козлов Олександр – головний художник Московського будинку моделей відомчого одягу, працював у Зайцева, Буханцова Л.В. – кандидат технічних наук, доцент кафедри ТКШВ ХНУ, Бондарчук Тетяна – викладач ХНУ, Дудончук Тетяна, Мірошниченко Олена – приватні підприємці, Авраменко Юлія – працювала у відомого дизайнера Михайла Вороніна.
У 2017 році спеціальності знову було об’єднано і до сьогодні відділенням завідує Козловська А.В.