ОЛЕКСАНДР ГЛУШКО

11 червня 2022 року від важкого поранення на Сході України загинув випускник механічного відділення ОЛЕКСАНДР ГЛУШКО (випуск 2017 року, група Е-31, куратор Ковальчук М. Г.).
Олександр дуже гарно навчався, ми його згадуємо як здібного та талановитого студента. Він був ведучим на виховних заходах, брав участь у професійних конкурсах, завжди готовий прийти на допомогу одногрупникам. Олександр завжди мріяв стати військовим.
У 2017 році юнак вступив до лав Національної академії Національної гвардії України. Після закінчення навчання проходив службу в Калинівці.
Російські окупанти обірвали молоде життя Героя, який навіть не встиг створити власну сім’ю. У Олександра залишилися батьки та сестра.

На жаль, війна забирає життя кращих з кращих. Вічна та світла пам’ять Герою. Ми завжди пам’ятатимемо про подвиг наших захисників.

У Калинівському технологічному фаховому коледжі відкрили меморіальну дошку випускнику навчального закладу Олександру Глушку, який загинув у жорстоких боях за рідну землю. 11 червня виповниться рік з дня смерті Героя.

Відтепер Олександр Глушко щоранку зустрічатиме калинівчан своєю щирою посмішкою і нагадуватиме усім, якою важкою ціною дається нам Перемога.

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №548/2022 від 01 серпня 2022 року Глушка Олександра нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). 

Відповідно до Рішення Калинівської міської ради Вінницької області  №3976 від 22 листопада 2023 року вулицю Піонерська перейменовано на Олександра Глушка

ОЛЕКСАНДР ГЛУШКО

КОСТЯНТИН ВАСЮК

У День державного прапора, 23 серпня 2022 року, у бою з ворогом під час танкового обстрілу на південному напрямку загинув випускник механічного відділення КОСТЯНТИН ВАСЮК (випуск 1983 року, група М-92), який був очільником Калинівської міської організації ВО “Свобода” й у минулому – головою Калинівської РДА. Він захищав Україну на фронті ще з 2014 року.
Після РДА він пішов до війська, служив у окремому 308-му інженерно-саперному батальйоні, був заступником командира батальйону з роботи із особовим складом. Воював на Донеччині та Луганщині.
КОСТЯНТИН ВАСЮК
1-й курс, 1979 рік (група М-92. Куратор - Рабцун_Т.В.)
КВК, 1981 рік.
З початком повномасштабного наступу росії на наші землі знову пішов до війська.
Успішний підприємець, добра й щира людина, люблячий чоловік і батько трьох дітей, патріот рідної країни віддав своє життя за наше мирне майбутнє. У пам’яті викладачів коледжу Костянтин назавжди залишиться здібним й активним студентом, надійним товаришем, цілеспрямованою та порядною людиною, вдячним випускником.

Куратор групи Тетяна Рабцун ділиться своїми спогадами про Костянтина: «Я його знала дуже багато років, з першого дня навчання в Калинівському технологічному технікумі. Костя був старостою групи, вирізнявся організаторськими здібностями, жагою до навчання. Будучи першокурсником, він вже проявляв лідерські здібності, цілеспрямований, грамотний, комунікабельний. Костя був яскравою, різносторонньою людиною, добре розбирався в живописі, закінчив музичну школу за класом «Віолончель», організовував туристичні походи та подорожі. Я завжди пишалась його досягненнями в житті. Він був справжній патріот України і загинув як Герой. Дуже важко писати і думати про людину, яку добре знала в минулому, змиритися з важкою втратою. Співчуваю родині. Вічна пам’ять Герою!»

За виконання бойових завдань Костянтина Васюка нагородили відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани», а Вінницька обласна рада вручила йому обласну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною».

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №310/2023 від 30 травня 2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку його  нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

Відповідно до Рішення Калинівської міської ради Вінницької області  №3976 від 22 листопада 2023 року вулицю Возз`єднання перейменовано на Костянтина Васюка.

Невимовний біль утрати для нас усіх. Низький уклін і вічна слава Герою! Світла пам’ять!

СЕРГІЙ САВЧУК

У боях за Україну під час артилерійського обстрілу у Херсонській області 11 вересня загинув випускник бухгалтерського відділення СЕРГІЙ САВЧУК (випуск 1996 року, група Б-41). Після служби в армії з 1994 року він навчався в коледжі за спеціальністю Бухгалтерський облік і аудит.
Класний керівник Куровська Наталія Петрівна згадує Сергія як сумлінного й цілеспрямованого студента, який закінчив школу з золотою медаллю, гарно навчався, був ввічливим із викладачами, справедливим із одногрупниками.
У пам’яті викладачів коледжу він назавжди залишиться здібним, активним, наполегливим та порядним випускником.
СЕРГІЙ САВЧУК
1996 рік, група Б-41. Куратор - Куровська_Н.П. та викладачка Воробей_В.Й.
Останні роки Сергій проживав і працював у Польщі. З початком повномасштабного вторгнення рф на територію України повернувся в рідне місто та пішов добровольцем у військо. У Героя залишились мати, дружина, син, сестра. На жаль, словами важко загоїти болючу рану втрати…
Невимовний біль утрати для нас усіх. Низький уклін і вічна слава Герою! Світла пам’ять!

ЮРІЙ ЧОРНИЙ

У боях за Україну 24 жовтня загинув колишній студент механічного відділення ЮРІЙ ЧОРНИЙ. Він був чемним студентом, надійним товаришем, світлою і доброю людиною – й саме таким назавжди залишиться в нашій пам’яті.
Захисник 5 років прослужив у Миротворчих військах, пройшов випробування на мужність в АТО, з перших днів повномасштабного вторгнення рф на територію України пішов добровольцем на фронт. Мріяв повернутися додому з Перемогою, та не судилося…
У Юрія залишилися невтішними батьки, сестра, дружина та донька. На жаль, словами важко загоїти болючу рану втрати…
Невимовний біль утрати для нас усіх. Низький уклін і вічна слава Герою! Світла пам’ять!
ЮРІЙ ЧОРНИЙ

ВІТАЛІЙ БОНДАРЕНКО

Під час танкового обстрілу в бою під Бахмутом на Донеччині 12 грудня 2022 року загинув випускник механічного відділення ВІТАЛІЙ БОНДАРЕНКО (випуск 2008 року, група М-41). З 2004 року навчався в коледжі за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування (Обслуговування та ремонт обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості)

З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України Віталій пішов добровольцем у тероборону, а з червня був мобілізований до війська. Війна обірвала життя юнака, єдиного сина в батьків, який не встиг створити власну сім’ю. На жаль, словами важко загоїти болючу рану втрати…

У пам’яті педагогів коледжу Віталій назавжди залишиться здібним, майстровитим, активним та порядним випускником.

 

ВІТАЛІЙ БОНДАРЕНКО

Класний керівник Людмила Дичук згадує Віталія як дуже доброго юнака, сумлінного й добросовісного студента. Він гарно навчався, був увічливим із викладачами, справедливим із одногрупниками.

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ від 26 липня 2023 року №448/2023 Віталія Бондаренка нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) 

Невимовний біль утрати для нас усіх. Низький уклін і вічна слава Герою! Світла пам’ять!

АНДРІЙ ПИЛИПЧУК

Безжальна війна в жорстоких боях 22 січня під Херсоном відібрала життя 26-річного Героя – захисника України, нашого випускника механічного відділення АНДРІЯ ПИЛИПЧУКА (випуск 2017 року, група М-31, куратор Старчеус А.В.).
Юнак мешкав у селі Корделівка Калинівської громади. З 2014 до 2017 року навчався в коледжі за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування. Після здобуття освіти пов’язав своє життя із військом. З 2017 року проходив службу за контрактом у Національній Гвардії України. Після закінчення контракту служив у лавах Збройних сил України.

Андрій Пилипчук воював у складі 131 окремого розвідувального батальйону, він був командиром бойової машини, командиром відділення.

Оскільки Андрій Пилипчук був військовим розвідником, а гаслом його підрозділу “Завжди попереду”, то йому та його побратимам доводилось виконувати важливі бойові завдання.

Завідувачка відділення Рабцун Тетяна Василівна згадує Андрія як сумлінного й здібного студента, порядного, справедливого, доброго, щирого хлопця та надійного товариша.

Андрій Пилипчук

Він мав мрії та плани на майбутнє… Але війна обірвала життя юнака, який так і не встиг створити власну сім’ю. У нього залишилися невтішними батьки, сестра, племінниця та кохана дівчина.

У липні 2022 року Андрія Пилипчука нагородили медаллю «За військову службу Україні», а у грудні 2022 року «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №168/2023 від 21 березня 2023 року Пилипчука Андрія нагороджено орденом «За мужність» ІІ ступеня (посмертно). 

Світлий спогад про Андрія назавжди залишиться в наших серцях. Пам’ятаймо, якою ціною Україна сьогодні виборює Незалежність!

Невимовний біль утрати для нас усіх. Низький уклін і вічна слава Герою! Світла пам’ять!

УСТІЙ РОМАН

1 лютого 2023 року на Херсонщині внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої загинув наш випускник механічного відділення РОМАН УСТІЙ (випуск 2006 року, група Е- 21, куратор Людмила Тесецька).
Роман мешкав у селі Прилуцьке Калинівської громади. З 2002 до 2006 року навчався в коледжі за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Пройшовши випробування ООС, став на захист України від російських окупантів.

Куратор Тесецька Людмила Миколаївна згадує: “Моя перша й найулюбленіша в КТФК група Е-21..для викладача – це як перша дитина для матері… ти один із них – сумлінний, урівноважений, добрий, світлий… Роман з цікавістю ставився до обраної спеціальності. Він був веселим і щирим хлопцем, надійним товаришем. Йому б ще жити й жити, любити, мріяти, реалізовуватись… Клята війна обірвала молоде життя в самому розквіті… Тобі назавжди – 35!”

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №596/2023 від 28 вересня 2023 року Устія Романа  нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).  

 Невимовний біль утрати для нас усіх. Низький уклін і вічна слава Герою! Світла пам’ять!

УСТІЙ РОМАН
Світлий спогад про Романа назавжди залишиться в наших серцях. Пам’ятаймо, якою ціною Україна сьогодні виборює Незалежність!

ЮРІЙ УКРАЇНЕЦЬ

Колектив Калинівського технологічного фахового коледжу у жалобі… 10 жовтня 2023 року безжальна війна  поблизу села Невельського  Донецької області відібрала життя 26-річного Героя – захисника України, нашого випускника дизайнерського відділення ЮРІЯ УКРАЇНЦЯ (випуск 2016 року, група Д-21, куратор Крушельницька Л.І.).   

Юнак був родом із багатодітної родини, мешкав у селі Люлинці Калинівської громади. З 2012 до 2016 року навчався в коледжі за спеціальністю 022 Дизайн. Після здобуття освіти обрав життєву дорогу військовослужбовця. Спочатку була строкова служба, а з 2019 року Юрій підписав контракт зі ЗСУ. З перших днів повномасштабного вторгнення рф на територію України став на захист рідної держави.

Юрій Українець захищав Україну від російських окупантів у складі 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Він був молодшим сержантом, командиром відділення безпілотних авіаційних комплексів взводу розвідки та корегування.

Класний керівник Лариса КРУШЕЛЬНИЦЬКА згадує Юрія як сумлінного, допитливого та здібного студента, який закінчив навчання з відзнакою, як порядного й доброго хлопця, надійного товариша, який був справжнім джентльменом у дівчачому колективі.

ЮРІЙ УКРАЇНЕЦЬ

Він мав мрії та плани на майбутнє, але війна обірвала життя юнака… У нього залишилися невтішними батьки, два брати, дві сестри та дружина, з якою йому не судилося навіть відсвяткувати першу річницю подружнього життя.

Світлий спогад про Юрія назавжди залишиться в наших серцях. Адміністрація, профспілковий комітет, трудовий та студентський колективи коледжу висловлюють щирі співчуття рідним і близьким, глибоко сумують із приводу передчасної героїчної смерті справжнього громадянина й патріота. Невимовний біль утрати для нас усіх. Низький уклін і вічна слава Герою! Світла пам’ять!

ВІТАЛІЙ ПАВЛЮК

Колектив Калинівського технологічного фахового коледжу знов у глибокій скорботі…

22 грудня 2023 року обірвалося життя ще одного Героя – 26-річного захисника України, нашого випускника механічного відділення  ВІТАЛІЯ ПАВЛЮКА (випуск 2017 року, група М-31, класний керівник Старчеус А.В.).
Юнак родом із Турбівської громади. З 2014 до 2017 року навчався в коледжі за спеціальністю 131 Галузеве машинобудування. У червні 2023 року був призваний на військову службу. Служив у 28 окремій механізованій бригаді, виконуючи обов’язки командира механізованого взводу у званні молодшого лейтенанта. Під час виконання бойового завдання на бахмутському напрямку отримав поранення, внаслідок якого перестало битися серце Героя.
Завідувач відділення Тетяна РАБЦУН згадує Віталія як сумлінного та порядного студента, який гарно вчився, був дуже добросовісним, людяним, не відмовляв ні в чому, користувався авторитетом серед одногрупників і викладачів. Хлопець проявляв активність у спортивному житті коледжу, був вихованцем СК «Барс».
Світлий спогад про Віталія назавжди залишиться в наших серцях, як про цілеспрямованого й наполегливого хлопця, хорошого надійного товариша, щиру й добру людину.

Віталій Павлюк

Віталій був дуже спортивним юнаком,  займався у клубі СК “Барс” з 2015 до 2017 року. “Ми запам’ятаємо його енергійним, добрим, щирим хлопцем, який наполегливо йшов до своєї мети. Він віддав усі сили на тренуваннях, працював більше, за інших, бо хотів ставати кращим щодня.” – згадує його тренер Олег Бенько.

Невимовне горе для рідних і близьких, усіх, хто знав особисто загиблого. Мати втратила дорогого сина, дружина – коханого чоловіка, маленька донечка – люблячого батька.
Увесь колектив коледжу висловлює щирі співчуття родині та глибоко сумує з приводу передчасної героїчної смерті справжнього громадянина й патріота. Невимовний біль утрати для нас усіх. Низький уклін і вічна слава Герою! Світла пам’ять!

ОЛЕКСАНДР ОЛІХ

🕯️😪😪😪Знову скорботна звістка для колективу Калинівського технологічного фахового коледжу…

У жорстокому бою за Україну на Донеччині загинув наш випускник ◼️ОЛЕКСАНДР ОЛІХ (випуск 2001  року, група М-72, куратор Левандовська Л.М.).

Олександр мешкав у м. Калинівці. З 1997 до 2001 року навчався в коледжі за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування. У 2015 став на захист України від російських окупантів, пройшовши військове загартування на Сході України. Після демобілізації повернувся до мирного життя, працював у Калинівському лісництві. З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України Олександр пішов добровольцем на війну й до останнього подиху залишався вірним військовій присязі.

За проявлену мужність й успішне виконання завдань під час бою у грудні 2023 року нагороджений відзнакою головнокомандувача ЗСУ – нагрудним знаком «Золотий хрест». Також є подання про нагородження Героя орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Куратор Людмила ЛЕВАНДОВСЬКА згадує Олександра як сумлінного, порядного, доброзичливого студента, який з цікавістю ставився до обраної спеціальності, мав гарне почуття гумору, користувався авторитетом серед одногрупників і викладачів. Світлий спогад про Героя назавжди залишиться у наших серцях.

У загиблого залишились невтішними від горя мама, дві донечки та сестра. Одна із доньок, Оліх Дар’я, обрала для навчання, так як і батько, наш заклад освіти й є студенткою І курсу спеціальності 022 Дизайн (Перукарське мистецтво та декоративна косметика).

Олександр Оліх

 

🙏🙏🙏Увесь колектив коледжу висловлює щирі співчуття Дар’ї, рідним і близьким покійного та глибоко сумує із приводу передчасної героїчної смерті справжнього громадянина й патріота. Невимовний біль утрати для нас усіх. Низький уклін і вічна слава Герою! Світла пам’ять!🙏🙏🙏🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

ВЛАДИСЛАВ БУРАК

🕯Березень приніс чергову сумну звістку з фронту для колективу Калинівського технологічного фахового коледжу… У жорстокому бою на Донеччині загинув колишній студент нашого коледжу Владислав БУРАК (група М-81, куратор Левандовська Л. М.).

Протягом 1983-1984 років він навчався за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування у нашому закладі освіти, але не закінчив його. Викладачі згадують Владислава як активного, наполегливого, впевненого у собі студента.

54-літній захисник народився та жив у м. Вінниці. Більшу частину свого життя присвятив роботі на Вінницькому олійножировому комбінаті, де працював на різних посадах.

Від початку повномасштабного російського вторгнення Владислав став на захист України. Боронив незалежність нашої держави в складі 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади. Брав участь у зіткненнях із ворогом на Донецькому напрямку. На жаль, бій 24 лютого 2023 року став для воїна останнім.

Достовірно про його загибель було повідомлено лише у березні 2024-го, через рік після героїчної смерті. «Суспільне» опублікувало інформацію Вінницької міської ради про загиблих захисників із Вінниччини, про яких стало відомо впродовж 25-го місяця війни, серед них й ім’я Владислава БУРАКА…

Владислав Бурак

Увесь колектив коледжу глибоко сумує із приводу передчасної героїчної смерті мужнього захисника та висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Його подвиг і самопожертва назавжди житиме в нашій пам’яті. Низький уклін і вдячність за відвагу та захист! Вічна пам’ять і слава Герою!🙏🙏🙏🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦