Гуртожиток
Коваль Наталія Миколаївна
Завідувач гуртожитку
Матвійчук Світлана Анатоліївна
Вихователь

з 1970 року студенти Калинівського технологічного технікуму проживали в приміщенні дитячого садка №5. Першим комендантом гуртожитку була Кулик Надія Павлівна, а першим вихователем – Булгакова Лариса Михайлівна.

Фоє, 1983 рік
Фоє, 2022 рік
Перед директором Цвігуном Василем Миколайовичем постала проблема забезпечення студентів житлом, оскільки їх кількість значно збільшилась. Саме за його сприяння в 1973 році було побудовано гуртожиток на 450 місць та розпочато будівництво нового навчального корпусу.
Їдальня, 1981 рік
Їдальня, 2023 рік
З 1976 до 1986 року комендантом гуртожитку був Рибак Віктор Васильович, а з 1986 до 2014 року – Куца Ніна Семенівна.
У 80-х роках у гуртожитку створені комфортні умови для студентів. На кожній секції був телевізор, холодильник, працював буфет. У 1987 році проводились змагання між гуртожитками середньої спеціальної освіти й наш гуртожиток був нагороджений Почесною грамотою Міністерства побутового обслуговування населення.
Наразі гуртожиток – це сучасна будівля, яка розміщена на території коледжу поряд із навчальним корпусом, загальна площа якого 4111 кв.м., проєктна потужність – 450 місць.
З 2014 року посаду коменданта гуртожитку обіймав Бобков Олександр Євгенович, а з 2015 року – Федчишин Олександр Васильович, які займалися благоустроєм гуртожитку.

Свій вклад у духовний розвиток та виховання студентів внесли такі вихователі:

 1. Шамрай Катерина Петрівна (1974-1980)
 2. Барчук Галина Миколаївна (1974-1979)
 3. Штельмах Валентина Василівна (1975-1978)
 4. Осіпкова Ганна Пилипівна (1976-1981)
 5. Чорний Олександр Іванович (1981-1983)
 6. Цвігун Сергій Васильович (1980-1986)
 7. Пашкова Галина Андріївна (1982-1989)
 8. Гуменчук Катерина Гнатівна (1984-1999)
 9. Сушко Надія Михайлівна (1989-1991)
 10. Цвігун Ольга Василівна (1991-1994)
 11. Бодрова Меланія Анатоліївна (1999-2015)
З 2018 року комендантом гуртожитку призначено Коваль Наталію Миколаївну. У своїй роботі вона продовжує створювати комфортні умови для забезпечення процесу адаптації студентів до нових самостійних умов перебування в гуртожитку.
Для комфортного проживання створені належні санітарно-побутові умови, є вільні точки доступу WiFi. Гуртожиток забезпечений централізованим водопостачанням, каналізацією, індивідуальним опаленням, місцями загального користування, встановлені бойлери для гарячого водопостачання, облаштована кімната для відпочинку. У побутовій кімнаті, яка обладнана сучасними пральними машинами, здобувачі освіти можуть не тільки випрати одяг, а й висушити та попрасувати. Студенти проживають у затишних та охайних кімнатах по 2-3 особи.
Виховна робота в гуртожитку є невід’ємною складовою виховного процесу, який здійснюється в коледжі.
З 1995 року вихователем гуртожитку працює Кирилюк Валентина Дмитрівна. Вона контролює та забезпечує дотримання мешканцями гуртожитку Положення про студентський гуртожиток та Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку коледжу. Роботу зі студентами вихователька починає з моменту їх поселення. Приділяє максимальну увагу щодо найшвидшої їх адаптації до нових умов проживання, дотримання правил внутрішнього розпорядку, формування смаку щодо створення затишку та впорядкування інтер’єру кімнати.
Особлива увага звертається на студентів-сиріт, напівсиріт, з малозабезпечених сімей. З ними постійно проводяться індивідуальні бесіди на різну тематику, вони знаходяться під постійним педагогічним контролем.
Проводиться робота з профілактики правопорушень, запобігання шкідливим звичкам, виховання культури поведінки в суспільстві й студентському середовищі, надаються рекомендації щодо подолання конфліктних ситуацій тощо.
Систематично проводяться рейди-перевірки санітарного стану кімнат і місць спільного користування, а також дотримання студентами гігієнічних норм.
З метою організації змістовного дозвілля студентів проводиться цілий ряд спортивних, культурно-масових та виховних заходів. Цікаво проходять вечори відпочинку, святкові дискотеки, конкурси малюнків, розважально-пізнавальні вікторини, інтелектуальні змагання між командами, проводиться конкурс «Найкраща кімната», працює гурток «Рукоділля».
В організації життя гуртожитку велику роль відіграє студентське самоврядування. Так, щомісяця проводяться засідання Студентської ради гуртожитку, де розглядаються питання побуту, дозвілля здобувачів освіти тощо.
У стінах гуртожитку наші студенти відчувають повагу, взаєморозуміння, підтримку та допомогу з боку адміністрації, вихователя та працівників гуртожитку.

Дозвілля в гуртожитку