Розпочни свою кар’єру, обравши навчання в КТФК!

Калинівський технологічний фаховий коледж здійснює підготовку фахових молодших бакалаврів на основі базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти, освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника. Обравши наш заклад освіти, ви маєте можливість здобути престижні спеціальності за денною (дуальною) та заочною формами навчання:
изображение_viber_2022-06-06_09-05-20-106

На базі коледжу організовані безкоштовні курси з загальноосвітніх предметів, що дає можливість студентам підготуватись до ДПА у формі ЗНО. Випускники нашого закладу освіти отримують диплом фахового молодшого бакалавра державного зразка і свідоцтво про повну середню освіту та отримують додатково безкоштовно робітничі професії. Після закінчення коледжу ви маєте можливість вступити за всіма спеціальностями до університетів на скорочену форму навчання.

Колектив КТФК крокує в ногу з сучасними технічними досягненнями, постійно оновлює матеріально-технічну базу. У нас є сучасний актовий зал, бібліотека наукової, навчальної, художньої літератури з просторим читальним залом, найбільший спортивний зал в районі, тренажерний зал, їдальня, гуртожиток, навчальні майстерні, перукарня, манікюрний та макіяжний зали, 4 сучасні комп’ютерні класи, бомбосховище на 300 осіб.

Наші студенти мають можливість проходити стажування за кордоном, брати активну участь в міжнародних, міжрегіональних професійних конкурсах, займатися у гуртках художньої самодіяльності (вокальний, хореографічний), стати актором студентського театру «Діалог», займатися в студії мод «Діана», відвідувати спортивні секції з волейболу, баскетболу, футболу (чоловіча та жіноча команди), легкої та важкої атлетики.

Рівень професійних знань і навиків, які надає колектив нашого коледжу, – це запорука працевлаштування випускників у всіх сферах сучасного життя.