ТЕСЕЦЬКА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

Голова первинної профспілкової організації. Викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Працює в коледжі з 2001 року на посаді викладача української мови та літератури. Посаду голови ППО на громадських засадах обіймає з грудня 2006 року. З 2008 року є членом обкому Галузевої профспілки.

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, 1998 рік.

Відзнаки та нагороди: Грамота Президії Вінницької обласної організації профспілки працівників ЖКГ, МП, ПОН України (2010); Почесна грамота ЦК Профспілки працівників ЖКГ, МП, ПОН України (2011); Свідоцтво Федерації профспілок Вінницької області про занесення до «Книги трудової слави Федерації профспілок області» (2012); Диплом ЦК Профспілки працівників ЖКГ, МП, ПОН України про присвоєння почесного звання «Кращий профспілковий лідер року» (2010, 2016, 2018); Почесна грамота Президії Федерації профспілок України (2019).

З історії первинної профспілкової організації

З перших років заснування коледж співпрацює з Вінницькою обласною організацією Галузевої профспілки. Так як КТФК – заклад освіти, що готує фахівців для галузі легкої промисловості, і трудовий, і студентський колективи є членами Професійної спілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України (скорочена назва – Профспілка працівників громадського обслуговування).
У коледжі до грудня 2006 року окремо діяли Первинна профспілкова організація працівників КТТ (зараз КТФК) і Первинна профспілкова організація студентів КТТ (зараз КТФК). Обидва профкоми співпрацювали та координували свої дії з обласною профспілковою організацією.
Мельниченко Галина Дмитрівна (1970-1986)
Дідик Анатолій Іванович (1986-1990)

Першим головою профспілкової організації працівників КТТ (зараз КТФК) була Мельниченко Галина Дмитрівна (1970-1986). У подальшому цю посаду обіймали Дідик Анатолій Іванович (1986-1990), Ковальчук Микола Гнатович (1990-1996), Федорчук Зіна Федорівна (1996-2006).

Ковальчук Микола Гнатович (1990-1996)
Федорчук Зіна Федорівна (1996-2006)
Студентську профспілку очолювали Гуменчук Катерина Гнатівна (1970-1982), Шпичко Галина Броніславівна (1982-1986), Годзик (Дика) Людмила Іванівна (1986-1987), Іванова Тетяна Олексіївна (1987-1989), Лук’янчук Вікторія Іванівна (1989-2006).
Гуменчук Катерина Гнатівна (1970-1982)
Шпичко Галина Броніславівна (1982-1986)
Годзик (Дика) Людмила Іванівна (1986-1987)
У ті роки всі згадані вище працівники виконували профспілкові обов’язки на звільненій посаді голови профкому. Кожен з них у свій час був активним учасником й організатором культурно-масової, спортивно-оздоровчої, житлово-побутової, соціально-правової роботи як для трудового, так і студентського колективів. Своєю сумлінною працею та свідомою позицією профактивістів вони зробили вагомий внесок у розвиток профспілкової діяльності нашого закладу освіти.
Іванова Тетяна Олексіївна (1987-1989)
Лук’янчук Вікторія Іванівна (1989-2006)
У жовтні 2006 року головою студентської профспілки було обрано Тесецьку Людмилу Миколаївну.
У грудні 2006 року на загальних трудових зборах було прийнято рішення про об’єднання Первинної профспілкової організації працівників КТТ (зараз КТФК) і Первинної профспілкової організації студентів КТТ (зараз КТФК), у результаті чого головою об’єднаної ППО працівників та студентів коледжу було обрано Тесецьку Л. М.
Наразі в КТФК діє об’єднана Первинна профспілкова організація працівників та студентів коледжу, яка підпорядкована Вінницькій обласній організації профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України.

Про Первинну профспілкову організацію КТФК

Головна мета профспілкової роботи – дотримання і перегляд виконання домовленостей і зобов’язань за колективним договором, піклування про членів профспілки, захист їхніх інтересів у межах чинного законодавства України.
Основним напрямком діяльності первинної профспілкової організації КТФК є захист професійних, навчальних, соціально-економічних прав й інтересів співробітників і студентів коледжу, які є членами профспілки.

Склад профспілкового комітету Первинної профспілкової організації працівників і студентів Калинівського технологічного фахового коледжу:

Микитенко Неля Вікторівна
заступник голови ППО
Мішеньова Світлана Юріївна
бухгалтер-касир ППО
Жигуліна Тетяна Григорівна
член профкому (культурно-масовий сектор)
Ковальчук Микола Гнатович
член профкому (спортивно-оздоровчий сектор)
Ісанкова Тетяна Олександрівна
член профкому (інформаційний сектор)
Країло Галина Борисівна
член профкому (організаційно-масовий сектор)
Сакач Сергій Іванович
член профкому (соціально-правовий сектор)
Ральченко Олена Вікторівна
член профкому (соціально-економічний сектор)
Профспілковий комітет бере активну участь у громадському житті закладу, обговоренні та вирішенні важливих трудових та навчальних питань, організації культурно-дозвільних та спортивних заходів, відпочинку й оздоровлення трудового та студентського колективів.
Профспілкова робота голови ППО
Профспілкові заходи КТФК
Екскурсії колективу КТФК
У рамках спільного дансько-українського проєкту «Захист прав через сильні профспілки», який передбачає навчання й тренінги профспілкових модераторів, на запрошення Об’єднаної федерації робітників Данії – 3F протягом 6 – 12 жовтня 2022 року з офіційним візитом у Копенгагені перебувала українська делегація представників профспілок житлово-комунального господарства й агропромислового комплексу.
Від Галузевої профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України було делеговано 7 представників профактиву. Вінниччину представляла голова ППО КТФК Людмила ТЕСЕЦЬКА.
7 жовтня було проведено семінар-презентацію за участю віце-президента 3F GOPS Лінії Бйорндаль на тему: «Різноманітність і рівність. Інклюзивний Союз». Учасники дізналися про роботу найбільшої та найрізноманітнішої профспілки Данії, що об’єднує представників 6 основних галузей і налічує 260 тисяч членів, ідеї якої розповсюджені у понад 173-х країнах світу та спрямовані на політику рівності між представниками різних соціальних груп.
8 жовтня відбулася Міжнародна конференція «Гідний день на роботі», приурочена Всесвітньому дню дій за гідну працю, яку відкрив регіональний радник з питань ринку праці, освіти та міграційної політики 3F GOPS Ентоні Сільвестер. 84 делегати з 15 країн світу мали можливість поділитися своїм досвідом, обговорити питання гідної праці та нагальні проблеми найманих працівників. На заході виступили прес-секретар 3F GOPS Сьйон Хайзен, голова ЦК Галузевої профспілки Олексій Романюк, представники українських профспілок, які розповіли про особливості праці в умовах військового стану. У роботі конференції взяв участь надзвичайний і повноважний посол України в Королівстві Данія Михайло Видойник. Особлива увага учасників була прикута до української делегації, лунало багато запитань, висловлювалися щирі слова підтримки та розуміння.
9 жовтня українська делегація мала чудову нагоду ближче ознайомитись з Копенгагеном у вихідний день і оглянути пам’ятки та визначні місця, завдяки організаторам проєкту Ентоні Сільвестру та Аллі Навроцькій, органайзеру відділення 3F Odense.
10-11 жовтня проходили навчальні тренінги, метою яких було продемонструвати учасникам необхідність організації, зростання рівня профспілкового членства, ознайомлення з техніками зміни мислення й створення власних інструментів для практичного використання. Навчання проходило в динамічному режимі із застосуванням інтерактивних форм роботи, через цікаве спілкування й жваві дискусії на теми трудового права в Данії та Україні, гендерної рівності, органайзингу.
Перебуваючи на навчанні в Данії, 11 жовтня українська делегація також взяла активну участь у акції, яка відбулася у Копенгагені на підтримку України проти терористичного російського ракетного обстрілу українських міст. Колона маніфестантів пройшла мирною ходою через увесь центр Копенгагена під звуки сигналу «повітряна тривога» з українськими прапорами й символікою, парасольками з краплями червоної фарби, що імітувала пролиту українцями кров, до посольства росії, де було виконано гімн України й проведено мітинг.
Дансько-український проєкт

ТЕСЕЦЬКА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

Голова первинної профспілкової організації. Викладач, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Працює в коледжі з 2001 року на посаді викладача української мови та літератури.

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, 1998 рік.

Спеціальність Українська мова та література.

Кваліфікація вчитель української мови і літератури.

Микитенко Неля Вікторівна

завідувач бібліотеки

Працює бібліотекарем з 2002 року. На посаді завідувача бібліотеки з 2018 року.

Закінчила Тульчинське училище культури в 1991 році за спеціальністю Бібліотечна справа та Київський інститут культури у 2012 році за спеціальністю Документознавство та інформаційна діяльність, документознавець, менеджер органів державної влади і управління.

ЖИГУЛІНА ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА

Голова ЦК фізико-математичних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

Працює в коледжі з 2001 року на посаді викладача інформатики та обліково-економічних дисциплін.

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний сільськогосподарський інститут, 1997 рік.

– спеціаліст, Хмельницький національний університет, 2013 рік.

Спеціальність Облік і аудит.
Інформаційні технології проєктування.
.

Кваліфікація економіст-бухгалтер.
інженер-програміст
.

КОВАЛЬЧУК МИКОЛА ГНАТОВИЧ

Викладач, спеціаліст вищої категорії

Працює в коледжі з 1988 року на посаді викладача фізичного виховання та захисту України

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний інститут, 1988рік.

Спеціальність Початкове військове навчання і фізичне виховання.

Кваліфікація вчитель початкового військового навчання і фізичного виховання.

ІСАНКОВА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Голова ЦК суспільно-гуманітарних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист

Працює в коледжі з 2006 року на посаді викладача української мови і літератури та зарубіжної літератури

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, 2003 рік.

Спеціальність Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література.

Кваліфікація вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури.

МАКСИМЧУК МАРИНА МИКОЛАЇВНА

Викладач, спеціаліст першої категорії

Працює в коледжі з 2004 року на посаді викладача рисунку, живопису та спецдисциплін спеціальностей 022 Дизайн, 182 Технології легкої промисловості

Освіта – спеціаліст, Хмельницький державний університет, 2004 рік. Бакалавр, Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського, 2021 рік.

Спеціальність Швейні вироби. Образотворче мистецтво, декоративна косметика, реставрація.

Кваліфікація інженер-технолог; художник декоративного мистецтва, викладач.

САКАЧ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

Викладач, спеціаліст вищої категорії

Працює в коледжі з 1994 року на посаді викладача суспільних дисциплін.

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний педагогічний інститут, 1995 рік.

Спеціальність Історія.

Кваліфікація вчитель історії і правознавства.

РАЛЬЧЕНКО ОЛЕНА ВІКТОРІВНА

Викладач, спеціаліст першої категорії.

Працює в коледжі з 2002 року на посаді викладача фінансово-економічних дисциплін та правознавства.

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний аграрний університет, 2001 рік.

Спеціальність Менеджмент організацій, спеціалізація “Правове забезпечення».

Кваліфікація економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

КРАЇЛО ГАЛИНА БОРИСІВНА

Голова ЦК обліково-економічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Працює в коледжі з 2008 року на посаді викладача фінансово-економічних дисциплін

Освіта – спеціаліст, Вінницький державний сільськогосподарський інститут, 1996 рік.

Спеціальність Аграрний менеджмент.

Кваліфікація економіст-організатор.