Кулібаба Олена Сергіївна
Заступник директора з навчальної роботи
Освітній процес у коледжі – це система організаційних і дидактичних заходів, що спрямовані на реалізацію змісту освіти за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр згідно з освітньо-професійною програмою та навчальним планом спеціальностей.
Організація навчального процесу в коледжі визначається Законом України «Про фахову передвищу освіту», Правилами внутрішнього трудового розпорядку коледжу, Положенням про організацію освітнього процесу в Калинівському технологічному фаховому коледжі.
Планування освітнього процесу в коледжі здійснюється на основі затверджених навчальних та робочих навчальних планів спеціальностей, які розробляються відповідно до галузевих стандартів освіти та освітньо-професійних програм.
Відповідно до навчальних планів спеціальностей розробляються та протягом навчального року в повному обсязі виконуються навчальні програми і робочі навчальні програми дисциплін.
Основними напрямками діяльності викладачів з реалізації навчально-методичної теми є:
  • розробка конкретних прикладних проблем кожним викладачем;
  • підготовка методичної продукції для використання в навчальному процесі;
  • впровадження нових технологій та методик навчання;
  • науково-пошукова робота за індивідуальною тематикою.
У коледжі намітилися значні зрушення щодо модернізації освіти, забезпечення підготовки фахівців, адекватних до зростаючих вимог конкурентного середовища.
Активізувалася робота викладачів з використання засобів інформатизації, прогресивних методів навчання та оцінювання знань студентів. Питання комплексного моніторингу функціонування інноваційних освітніх методик, як результату ефективної роботи коледжу, перебуває у постійному колі науково-педагогічних інтересів викладачів коледжу.
Постійно модернізується навчально-методичне забезпечення програм підготовки фахових молодших бакалаврів. У планах викладачів коледжу простежується постійне вдосконалення наукової складової підготовки студентів: підготовка методичних рекомендацій щодо наукової роботи студентів, оновлення і актуалізація тематики курсових робіт та проєктів, підготовка студентів до участі у міжнародних, всеукраїнських, міських, обласних науково-практичних конференціях та спільна робота над підготовкою до публікацій тез доповідей студентів, підготовка студентів до участі в молодіжних конкурсах та олімпіадах з дисциплін.
Питання успішності студентів залишається пріоритетним у роботі коледжу. Аналіз успішності студентів планується до розгляду на засіданнях Адміністративної, Педагогічної ради, засіданнях циклових комісій.
Викладачі коледжу знаходяться у постійних пошуках ефективних шляхів і оптимальних умов поліпшення якості підготовки фахівців, що найбільш повно відповідають вимогам освітньо-кваліфікаційних характеристик спеціальностей та запитам ринку праці. Відповідно до вимог навчальних програм, планується розширити застосування технічних засобів навчання при викладанні дисциплін.
Вдосконалення практичної підготовки студентів коледжу залишається однією з головних задач колективу коледжу. Вирішується вона за рахунок поліпшення мережі баз практик, в т.ч. за кордоном, конкретизації завдань навчальної, виробничої практики студентів в умовах, що максимально наближені до реального функціонування підприємств в Україні; обладнання лабораторій та кабінетів сучасним устаткуванням, необхідними наочними засобами та засобами візуального супроводження дисциплін.

КУЛІБАБА ОЛЕНА СЕРГІЇВНА

Заступник директора з навчальної роботи, спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

Працює в коледжі з 2003 року на посаді викладача спецдисциплін спеціальностей 022 Дизайн та 182 Технології легкої промисловості, а з 2011 року обіймає посаду заступника директора з навчальної роботи.

Освіта – спеціаліст, Технологічний університет Поділля м. Хмельницький, 2003рік                   

Спеціальність Професійне навчання.

Кваліфікація інженер-педагог.