![](https://ktfk.kalynivka.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-21_10-12-35-300x232.jpg)
🏓👟ЮНІ МАЙСТРИ «МАЛОЇ РАКЕТКИ»!
🏆🥈#Перемоги КТФК 🏓Гра, у якій більш ніж 850 млн. шанувальників у всьому світі, – це настільний теніс. У Вінницький технічний фаховий коледж за першість у Спартакіаді серед закладів фахової передвищої освіти боролися близько 30 команд з усієї області. Серед них були й майстри настільного тенісу
👩🎓🧑🎓Міжнародний день студента – свято, яке об’єднує!
✅У Калинівському технологічному фаховому коледжі Студентське свято – 2023 пройшло яскраво та незабутньо! Традиційно в нашому закладі освіти пройшов День студентського самоврядування. ✅У цей день керівництво освітнім процесом перейшло до 8️⃣членів Студради, які виконували обов’язки директора коледжу, його заступників, завідувачів відділень, методиста та секретаря. Найздібніші
![](https://ktfk.kalynivka.com/wp-content/uploads/2023/11/green_simple_modern_gradient_community_meeting_instagram_post-300x300.jpg)
Обласне методичне обʼєднання викладачів зарубіжної літератури ЗФПО Вінницької області
Форма для реєстрації⤵️ http://surl.li/nezjp Покликання на відеоконференцію☑️ https://meet.google.com/nea-ztrm-rtv
![](https://ktfk.kalynivka.com/wp-content/uploads/2023/11/64eb2356c86fc22396bc30ad_brandon-morales-h887atn5wpu-unsplash-258x300.jpg)
“МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ В НАШИХ РУКАХ”
Переможець конкурсу отримає фінансову стипендію у розмірі 20000 гривень! Деталі конкурсу та зміни відображені на сторінці: https://www.prointernet.in.ua/scholarship
![](https://ktfk.kalynivka.com/wp-content/uploads/2023/11/promavtomatika_logo.png)
Compani Visit Промавтоматика Вінниця
За ініціативою Студентської ради Вінниччини 08.11.2023 здобувачі освіти Калинівського технологічного фахового коледжу спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Нікіта Табачок і Павло Васильчук під керівництвом викладача спецдсциплін Андрій Видмиш взяли участь у заході «Compani Visit Промавтоматика Вінниця».Наші третьокурсники познайомилися з ровесниками інших закладів освіти Вінниччини,
![](https://ktfk.kalynivka.com/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-02_10-40-56-300x293.jpg)
ЦЕЙ БІЛЬ НІКОЛИ НЕ ЗГАСНЕ…
1 листопада 2023 року в Калинівському технологічному фаховому коледжі проведено захід «Живі, доки пам’ятаємо!», який підготували класні керівники Тетяна Жигуліна та Тетяна Ісанкова. Жорстока війна забирає найкращих… У актовій залі зібралися рідні, студенти, викладачі, щоб віддати шану відвазі, самовідданості, стійкості та героїчному подвигу випускників-захисників нашого