Aкція “Підтримаймо ЗСУ!”

🪖Упродовж місяця, з 12.11. до 12.12.2022, у Калинівському технологічному фаховому коледжі тривала масштабна акція “Підтримаймо ЗСУ!”🇺🇦. До благодійної справи активно долучився весь колектив.

👩‍🏫👨‍🎓Так, викладачами та студентами під керівництвом голови циклової комісії спецдисциплін спеціальності 👗🧵182 Технології легкої промисловості 🔸️ГАЛИНИ ДІДИК виготовлено 🩳140 чоловічих трусів, тканину для яких передав 🙌волонтер, депутат Калинівської міської ради 🔹️АНАТОЛІЙ СОПІН.

 

👨‍🎓👩‍🎓Студенти коледжу зібрали 🥫320 банок, гофрований картон та парафін для виготовлення 🕯окопних свічок. Працівницями коледжу 🔸️ВАЛЕНТИНОЮ ДНІПРОВСЬКОЮ та 🔹️ВАЛЕНТИНОЮ МАРТОНІКОВОЮ були зв’язані 🧦шкарпетки для бійців ЗСУ з 🧶пряжі, яку зібрав колектив нашого закладу освіти.

🧑‍🎓 За ініціативою старости гуртожитку 🔸️МИХАЙЛА МАЛЬОВАНОГО студенти зібрали 📦велику кількість кришечок від пластикових пляшок для виготовлення 🦿🦾протезів постраждалим бійцям.

🫂Разом з усією нацією наближаємо ПЕРЕМОГУ! Слава Україні! Слава ЗСУ! Героям Слава!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Цьогоріч в Калинівському технологічному фаховому коледжі пройшов віршований флешмоб «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить» за участю викладачів та студентів, які чарівною поезією прагнули підкреслити, що доля української мови – то є водночас й доля української держави й нації. Розмовляймо українською! Все буде Україна!