️30 січня 2023 року в актовій залі нашого закладу освіти відбулися загальні збори трудового колективу. На порядок денний було винесено питання щодо припинення діяльності та ліквідації Первинної профспілкової організації у складі Галузевої профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості й побутового обслуговування населення України та входження ППО коледжу у Профспілку працівників освіти і науки України.

Перед початком зборів в.о. директора Руслан Будяк представив присутнім запрошених голову обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Сергія Пугачова, заступницю голови обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Світлану Горобець, голову Калинівської районної організації профспілки освіти і науки України Олександра Гуліватого.

 

Previous
Next

Сергій Георгійович ознайомив колектив КТФК з основними принципами роботи, очолюваної ним обласної організації, перевагами Галузевої угоди. Його заступниця Світлана Горобець доповнила розповідь інформацією про перспективи санаторно-курортного оздоровлення й пільги для членів їхньої профспілки.

Наостанок гості передали колективу коледжу інформаційні буклети та книгу з історії створення освітянської профспілки Вінницької області.