📊За рейтингом фінансової грамотності, складеним USAID Агенством США з міжнародного розвитку, у 2021 році індекс фінансової грамотності українців становивив 📍12,3 балів, коли у 2018 році – 11,6 балів, проте він залишається меншим від мінімального цільового рівня, рекомендованого ОЕСР – 14 балів. Чи це значне досягнення для нас, українців❓️ Чи стали ми багатшими❓️

👨‍🎓👩‍🎓Здобувачі освіти спеціальності 072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ Калинівського технологічного фахового коледжу 20-24 березня провели своє дослідження про 📉рівень фінансової грамотності серед студентів коледжу та учнів шкіл Калинівської територіальної громади.

📚Метою студентського дослідження було не лише отримати результати тестування, а й поспілкуватися зі студентами інших спеціальностей та учнями шкіл. Майбутні фінансисти розповідали про Global Money Week, про НБУ, про фінансові компетенції та їх вплив на досягнення особистого та національного фінансового добробуту.

👨‍💻Кожен може перевірити свій рівень фінансової грамотності, пройшовши тест на сайті ТАЛАН, – центр фінансових знань НБУ https://talan.bank.gov.ua/fingramotnist#perevir-riven

🤩Колектив коледжу дякує адміністрації та педагогічним працівникам шкіл за надану можливість студентам провести дослідження.

💵Захід проведено в рамках відзначення Всесвітнього тижня грошей в Україні (Global Money Week).

📍Фінансова грамотність – фінансова незалежність.
💸Плануйте свої гроші – плекайте своє майбутнє.
#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 та #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023