За ініціативою Студентської ради Вінниччини 08.11.2023 здобувачі освіти Калинівського технологічного фахового коледжу спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Нікіта Табачок і Павло Васильчук під керівництвом викладача спецдсциплін Андрій Видмиш взяли участь у заході «Compani Visit Промавтоматика Вінниця».Наші третьокурсники познайомилися з ровесниками інших закладів освіти Вінниччини, розповіли про своє навчання та дозвілля, а також про волонтерську діяльність та допомогу ЗСУ.
Засновник фірми ТОВ «Промавтоматика Вінниця» Михайло Ганчук провів екскурсію підприємством, розповів про нові проєкти, над якими вони працюють. Михайло наголосив на тому, що з початком повномасштабної війни вони почали виробляти портативні павербанки, які стали користуватися великим попитом у військових. Завершальним етапом екскурсії була демонстрація сонячних батарей власного виробництва.
Формат цікавого діалогу дав змогу молоді побачити практичні аспекти своєї майбутньої професії. Такі зустрічі є дуже корисними, оскільки студенти мають змогу поєднати теорію з безцінним практичним досвідом.