️6 грудня 2022 року під керівництвом завідувачки дизайнерсько-економічного відділення 🔹️Алли Козловської та голови ЦК спеціальних дисциплін 🔸️Тетяни Корнійчук для студентів 3 курсу спеціальності 👗022 Дизайн (Дизайн одягу) була проведена екскурсія на підприємство з виробництва брендового одягу ♻️Impact♻️, власниками якої є🔹️Андрій та 🔸️Марина Шулики.

➡️Бренд спеціалізується на виготовленні спортивних трикотажних виробів: худі, світшоти, костюми, сукні, тощо. Родзинкою їхнього одягу є🪢 сучасна вишивка.

➡️Здобувачі освіти побачили на практиці організацію сучасного прибуткового бізнесу у сфері дизайну одягу, у якому головним для власників є🥇 якість продукції.

➡️Андрій та Марина продемонстрували студентам повний процес 🧥👖виробництва одягу, а саме: використання спеціалізованої програми для 3D моделювання виробів, ✂️процес розкрою та 🧵🪡пошиття, нанесення вишивки на тканину, здійснення контролю якості продукції, організацію роботи з постачальниками й замовниками.

 

Previous
Next

➡️Студенти з великою зацікавленістю спостерігали за злагодженою роботою колективу. Марина та Андрій відзначили високу професійність, майстерність та креативність випускників нашого коледжу, які працюють на їхньому підприємстві.

➡️Висловлюємо щиру подяку 👏Андрію, Марині та всім працівникам підприємства «Impact» за 🤗гостинність, практичні поради, незабутні враження. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!💙💛