Так, 02 листопада 2022 року для здобувачів освіти спеціальності 133 Галузеве машинобудування заступником директора з навчально-виробничої роботи Григорієм Федонюком та завідувачкою механічного відділення Ольгою Воробей організована навчальна екскурсія на швейну фабрику ПрАТ «Калина», яку провів головний механік підприємства Волосенко С. І.

Фабрика спеціалізується на виготовленні легкого асортименту чоловічого та жіночого одягу. Студенти мали можливість ознайомитись із виробничим процесом, сучасним технологічним обладнанням, яке оснащене програмним забезпеченням. Вони побували в технічному відділі нормування, де спостерігали за роботою автоматизованої системи САПР, а також у підготовчому, розкрійному, швейному та оздоблювальному цехах.

 

Учасники екскурсії зацікавлено розпитували головного механіка про все, що стосується організації пошиття виробів, ділилися між собою враженнями.

Приємно відзначити, що на підприємстві працюють випускники нашого закладу освіти, які обіймають також і керівні посади.

Викладачі та студенти отримали багато приємних вражень, розширили свій кругозір і щиро вдячні директорові ПрАТ «Калина» Сергію Ломачевському та всьому колективу за гостинність і співпрацю!