Гра, навчання чи практичний досвід⁉️

📍📚21.03.2023 року студенти Калинівського технологічного фахового коледжу 2 -го та 3-го курсів спеціальностей 🔸️072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ та 🔹️071 ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ взяли участь у фінансовій грі-тренінгу СТЕЖКАМИ МОНОПОЛІЇ. 💵Захід організовано в рамках відзначення Всесвітнього тижня грошей в Україні (Global Money Week)

👩‍🎓👨‍🎓Під час тренінгу студенти вкладали гроші в фінансові інструменти: банківські депозити, акції, облігації та паї інвестиційних фондів, рахували доходи, робили вибір між ризиком і дохідністю, диверсифікували особисті інвестиції та формували 💼портфель фінансових інструментів.

👫П’ять команд MISTERCECH, ЗАПЛАТКА, ГРОШИК, НАДОВГО, КАЧАЙГРОШІ – п’ять різних стратегій перетворення готівки в інвестиційні інструменти. 🏆Переможцем стала команда студентів 3- го курсу НАДОВГО, яка за 6 періодів гри перетворила стартовий капітал 1000 грн в 💼портфель фінансових інструментів з вартістю 18266 грн.

🤩Дружня атмосфера, азарт, швидкі командні рішення стали для учасників чудовим стимулом до саморозвитку.

📉Поняття “фінансова грамотність” – це не тільки знання у сфері фінансів, а й уміння застосувати їх на практиці, сформувати певну фінансову поведінку та ставлення до тих чи інших фінансових інструментів.

📊💵Плануйте свої гроші – плекайте своє майбутнє! Разом до Перемоги!💙💛