➡️З метою вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу в Другій світовій війні сьогодні, 8 травня, у актовій залі Калинівського технологічного фахового коледжу була проведена інформаційна година 💮«Їх подвиг пломеніє у віках!». ⚠️Трагічні сторінки Другої світової війни закликають народи світу до пильності. Слушно нагадати відомий афоризм: “Історія не вчителька, а наглядачка… Вона нічого не навчає, а лише карає за незнання уроків”.

🙏Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх, хто боронив країну від нацизму та 🪖полеглих, які за покликом серця стали на захист України від рашизму й віддали життя заради нашого майбутнього. На превеликий жаль, нелегкі часи проживає наша Батьківщина й сьогодні. 🥾Нога окупанта знову топче нашу рідну землю….

➡️На заході прозвучали 🇺🇦🎶патріотичні музичні твори у виконанні студентів 1-го курсу та художньої керівниці ОЛЬГИ ТКАЧУК. Не залишили байдужими глядачів і пісні поетки, 🎹композиторки АНТОНІНИ ПЕТРУШКЕВИЧ, які звучали у виконанні народного гурту 🔺️«Калина», наших щирих друзів.

➡️Віримо, що найближчим часом ми будемо жити під мирним українським небом та звідусіль лунатимуть переможні слова “СЛАВА УКРАЇНІ – ГЕРОЯМ СЛАВА!”🇺🇦🇺🇦🇺🇦