05 грудня 2023 року з метою популяризації податкової культури серед молоді був проведений Конкурс студентських проєктів податкових реформ.
Вінницький технічний фаховий коледж став творчим осередком для 11 здобувачів фахової передвищої освіти нашої області з високим рівнем знань податкової грамотності.
Наша гордість Софія ШЕНДЕРУК, студентка 3 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування, здобула переможне місце в категорії «Реформування загальнодержавних податків і зборів», представивши проєкт на тему: «Перспективи реформування екологічного оподаткування в Україні з урахуванням досвіду ЄС».
Софія довела, що реформа екологічних податків сприятиме відповідальному споживанню енергоресурсів, екологічній модернізації бізнесу та переходу економіки до сталого розвитку, що забезпечить зниженню негативного впливу економічної діяльності на навколишнє середовище.
За успіхами наших вихованців стоїть кропітка праця викладачів. Колектив коледжу висловлює подяку голові циклової комісії фінансово-економічних дисциплін Галина Країло та викладачці спецдисциплін Олені Ральченко за підготовку переможниці Конкурсу.