У переддень професійного свята Дня енергетика, яке відзначають у нашій країні 22 грудня, для студентів коледжу спеціальностей 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка та 131 Галузеве машинобудування був проведений майстер-клас представниками ТОВ “Промавтоматика Вінниця” на тему: «Монтаж та підключення сонячної електростанції».
Для кращого ознайомлення студентів із практичними аспектами майбутньої спеціальності майстер-клас організував кандидат технічних наук, доцент, викладач електротехнічних дисциплін Калинівського технологічного фахового коледжу Андрій Видмиш.
Директор підприємства Михайло Ганчук розповів студентам про свій непростий шлях до успіху. Наразі ТОВ «Промавтоматика Вінниця» є лідером нашого регіону в галузі автоматизації, яке спеціалізується на розробках та подальшому виробництві електрообладнання, виконує електромонтажні роботи, будує сонячні електростанції тощо. Михайло акцентував увагу на викликах та перспективах енергетики для нашої держави в цей непростий час. Українські компанії від початку повномасштабного вторгнення росії допомагають захисникам країни. ТОВ «Промавтоматика Вінниця» також не залишилась осторонь, вони розробили надійне джерело живлення на полі бою Bandera Power – блок багатоканальної швидкої зарядки.
Інженери-енергетики Микола Кравченко, Едуард Ковальчук та Олександр Соцький продемонстрували майстер-клас «Монтаж та підключення сонячної електростанції». Фахівці провели повний цикл монтажу фотовольтаїчної системи: від розпакування елементів до тестового запуску станції. Були змонтовані та підключені в роботу фотогальванічні модулі, багатофункціональний інвертор та гібридна акумуляторна батарея. Інженери показали приклад сучасного інтенсивного монтажу електричних з’єднань та комутаційних елементів.
Найбільш активними учасниками майстер-класу стали студенти 3-го курсу спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Нікіта Табачок, Влад Поліщук та Павло Васильчук.
«Нам дуже пощастило, що напередодні нашого професійного свята ми отримали цікавий, інформативний та практичний досвід!» – саме так оцінили здобувачі освіти проведений майстер-клас.
Колектив коледжу щиро дякує директору Михайлу Ганчуку та всьому колективу ТОВ «Промавтоматика Вінниця» за те, що допомагають нашим студентам зрозуміти сутність і соціальну значимість своєї майбутньої професії.
Ми вітаємо всіх енергетиків із професійним святом та від щирого серця бажаємо енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань. Творчих вам досягнень та реалізації нових проєктів! Ваш успіх – це ще одна зброя в боротьбі за нашу незалежність! Усе буде Україна! Разом до Перемоги!