🪡🧵МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ВІДОМОЇ ДИЗАЙНЕРКИ НАШОЇ ВИПУСКНИЦІ ОЛЬГИ КАРПОВОЇ

♻️Продовжуємо серію майстер-класів для студентів спеціальностей 182 Технології легкої промисловості та 022 Дизайн (Дизайн одягу), запрошуючи 🆒професіоналів та 🎓успішних випускників Калинівського технологічного фахового коледжу.

♻️Так, протягом двох днів 👗відома дизайнерка одягу, наша випускниця 2006 року, Ольга Карпова проводила майстер-клас, під час якого студенти відшивали модні жіночі костюми оверсайз за її оригінальними моделями.

♻️Дизайнерка поділилася досвідом створення власного бренду одягу “CARPOVA”. Це був непростий шлях становлення – від маленької кімнати до відкритого шоуруму в центрі міста. Ольга Карпова створила близько 10 власних колекцій, які з успіхом демонструвала в багатьох містах України. Вона працює над популяризацією українських традицій в одязі, відкриваючи новий погляд на вишиванку. На думку Ольги, допоки українці одягатимуть одяг із вишитими елементами, доти триматиметься зв’язок між поколіннями.

♻️Дизайнерка була приємно вражена високим рівнем підготовки наших студентів та з вдячністю згадує своїх наставників-педагогів, які дали їй ґрунтовні знання для кар’єрного зросту.

♻️Гостьові лекції та майстер- класи – це чудова нагода для студентів поспілкуватися із 🔝успішними та цілеспрямованими особистостями. Дякуємо ЗСУ за можливість навчатись і розвиватись!💙💛