✅У Калинівському технологічному фаховому коледжі Студентське свято – 2023 пройшло яскраво та незабутньо! Традиційно в нашому закладі освіти пройшов День студентського самоврядування.

✅У цей день керівництво освітнім процесом перейшло до 8️⃣членів Студради, які виконували обов’язки директора коледжу, його заступників, завідувачів відділень, методиста та секретаря.
Найздібніші та найсміливіші здобувачі освіти різних спеціальностей спробували себе у ролі викладачів і, старанно виконуючи їхні функції, провели 13 занять.

✅У актовій залі коледжу пройшов святковий захід «Vivat student!», який розпочався 🙏хвилиною мовчання пам’яті загиблих випускників та усіх тих, хто віддав життя за незалежність України.

✅Директор коледжу Руслан БУДЯК звернувся із вітальним словом до студентської молоді та побажав їм бути наполегливими, упевненими в собі, цілеспрямовано йти до мети, використовуючи всі можливості. Він також зауважив, що весь колектив докладатиме максимум зусиль для покращення матеріально-технічної бази закладу освіти, щоб студентству комфортно було навчатися, оскільки воно є рушійною силою нашої держави.
На заході відзначили 5️⃣6️⃣найкращих: відмінників навчання, активістів художньої самодіяльності, спортивно-масової роботи, громадського життя коледжу.
4️⃣ студенти отримали нагороди від Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА, які за за дорученням його голови Володимира БУНЯКА вручив директор коледжу Руслан БУДЯК.
За дорученням Калинівського міського голови Василя ПОЛІЩУКА грамоти Калинівської міської ради вручила 1️⃣3️⃣студентам секретар міської ради Валентина ТУРИК.
📜Грамоти Хмільницької районної військової адміністрації та Хмільницької районної ради за підписами Богдана КУЗНЕЦА та Юрія СЛАБЧУКА 5️⃣студентам вручив сам голова Юрій СЛАБЧУК, передавши найщиріші вітання від голови ХРВА Богдана КУЗНЕЦА.
Також директор коледжу Руслан БУДЯК відзначив 3️⃣3️⃣ студенти грамотами та подяками КТФК.
Студентка випускної групи Ш-01 Таїсія ПЛАХОТНЮК отримала грамоту від Студентської ради Вінниччини.

✅Серед почесних гостей був присутній заступник голови Хмільницької районної ради Василь КАРПІНЕЦЬ. Колектив коледжу щиро вдячний керівництву міста та району за постійну підтримку талановитої молоді.

✅Приємним сюрпризом для студентства та педагогічного колективу стало відеовітання від нашого студента-солдата Нацгвардії, захисника України Михайла МАЛЬОВАНОГО, який зараз перебуває на лікуванні після поранення. Саме для його найшвидшого одужання відбувався благодійний 💰збір коштів під час заходу.

✅Святкова програма розпочалася художнім номером 💪«Сила роду» у виконанні ансамблю «Твій формат», який супроводжувався виступом «козаків» механічного відділення Дениса Манакова, Максима Гальчинюка, Дичука Сергія та Яремчука Артема.

🎤Світлана МАТВІЙЧУК привітала всіх присутніх у залі піснею нашого земляка Володимира ГУМЕНЧУКА «Сила кохання». Ольга ТКАЧУК виконала пісню «Коханий» під супровід гри на 🎷саксафоні першокурсника Максима ДИХТЯРА.
💃Танцювальний дует першокурсниць спеціальності 022 Дизайн Оксани КОЛІБАБЧУК й Ангеліни СІМОЧКО та хореографічна композиція гурту «Форвард» не залишили байдужими нікого.

🎸🎻🎹Справжнім вибухом емоцій для молоді став виступ калинівського рок-гурту «Decorum». Великою несподіванкою для нашого студентства стала поява на сцені серед учасників гурту викладача коледжу Леоніда МАТВІЙЧУКА. Музичний колектив було започатковано в 1993 році музикантом Віктором Федуном. У 1995 році гурт брав участь у першому Всеукраїнському фестивалі «Червона рута», а вже в 2006 році став переможцем цього ж фестивалю. Потужна музика, драйв виконавців зарядили енергією, запалили вогники та підняли дух у серцях юнаків і дівчат.

🎼Завершальним акордом урочистостей стала презентація нового аранжування гімну коледжу у виконанні нашого відомого музиканта Володимира ГУМЕНЧУКА.

✅Усі присутні в залі отримали величезний заряд гарного настрою, позитивних емоцій і ще раз переконалися в тому, що студентство – найбільш талановита, весела й енергійна частина нашого суспільства!
😢Дуже прикро, що на долю української молоді випали важкі часи випробувань. Але дух нашої нації не зламати! Здобувайте міцні знання – це ваша зброя! Разом до ПЕРЕМОГИ!💙💛