️Призовий фонд грантового конкурсу для молоді за програмою «Scholarship в Україні» складає 42 000 грн. Студенти, які посядуть перші місця, отримають 15 тис. грн. на оплату навчання. У конкурсі можуть брати участь студенти І-V курсів денної форми навчання, абсолютно всіх закладів вищої освіти та спеціальностей.

Програма «Scholarship в Україні» – це проєкт, який не лише дає змогу отримати гроші на оплату навчання талановитим студентам, а й популяризує грантові програми, мотивуючи студентів займатися науковою діяльністю. Наразі оголошено вже дев’ятий грантовий конкурс у рамках програми «Scholarship в Україні» для студентів закладів вищої освіти, який проходить за підтримки Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України. Як проходили попередні конкурси, можна ознайомитись на сайті проєкту.

Призовий фонд дев’ятого конкурсу складає 42 000 грн. Студенти, які посядуть перші місця, отримають 15 тис. грн. на оплату навчання. У конкурсі можуть брати участь студенти І-V курсів денної форми навчання, абсолютно всіх закладів вищої освіти та спеціальностей.

Щоб стати учасником цієї грантової програми, потрібно зробити два простих кроки:

  • визначитися з темою та зареєструватися для участі у конкурсі на відповідній сторінці грантонадавача
  • 1 грант – «Аналіз послуг вантажних перевезень в умовах воєнного стану. Ваші пропозиції щодо покращення». Деталі за посиланням;
  • 2 грант – «Аналіз кейсів іноземних фінтех-компаній та обґрунтування їх застосування в Україні». Деталі за посиланням.
  • Відправити аналітичну статтю, яку будуть оцінювати незалежне журі, на пошту grant@scholarship.in.ua. Конкурсні роботи приймаються до 15 травня 2023 року включно.

З кожної теми будуть обрані три найкращі роботи, автори яких будуть запрошені до захисту.

За детальнішою інформацією звертатися: організаторка проєкту Юлія Валуєва, тел. + 380 93 495 34 10, + 380 95 774 13 15, + 380 67 622 62 82