🎭До Всесвітнього дня театру в актовій залі Калинівського технологічного фахового коледжу відбувся вже 6-й показ дитячої казки “Країна серйозних” (автор Марина СМІЛЯНЕЦЬ, режисер Світлана МАТВІЙЧУК), зіграний аматорами сцени Театру-студії “ДІАЛОГ” КТФК. Вистава мала благодійну мету – вхід за донат на підтримку поранених військових.

🎭Попередньо виставу було показано в стінах нашого закладу освіти для півтори тисячі дітей Калинівської ОТГ, серед яких була значна кількість дітей ВПО та дітей, батьки яких служать у лавах ЗСУ. Згодом сценічну постановку мали можливість переглянути й студенти та викладачі коледжу. Казка для юних мрійників, яка стала лауреатом літературного конкурсу КОРОНАЦІЯ СЛОВА-2015, не залишила байдужими й дорослих глядачів.

📜Після завершення вистави з вітальним словом до юних театралів звернувся директор коледжу Руслан БУДЯК, який із нагоди Всесвітнього дня театру відзначив грамотами та подяками учасників Театру-студії “ДІАЛОГ” КТФК та керівника Світлану МАТВІЙЧУК.

🎁У цей же день представники органу студентського самоврядування КТФК із закупленими за 💰зібрані кошти подарунками та пошитими студентами технологічного відділення спортивними костюмами завітали в лікарню до наших захисників. Таким вчинком юнаки та дівчата підняли патріотичний дух бійцям, продемонструвавши їм свою підтримку та щиру вдячність.

🙏 Ще один крок до здійснення спільної мрії для всіх українців зроблено! 💙💛