11 жовтня 2023 року Калинівський технологічний фаховий коледж гостинно приймав заступників директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти Вінницької області. На базі нашого коледжу проходив практичний семінар на тему: «Роль гурткової роботи у формуванні морально-правових якостей здобувачів освіти», у якому взяли участь 17 учасників.
СВІТЛАНА ВАСИЛЮК, директорка Вінницького технічного фахового коледжу, базового закладу фахової передвищої освіти Вінницької області, у своєму виступі окреслила сучасні виклики та перспективи розвитку фахової передвищої освіти, звернувши увагу на компетентнісно-орієнтовану підготовку фахівців для сучасного ринку праці.
Заступниця директора з виховної роботи Калинівського технологічного фахового коледжу ОЛЬГА ПЕЧЕВИСТА ознайомила своїх колег із роботою гуртка художньої самодіяльності «Твій формат» та театру-студі «Діалог», адже участь студентської молоді в такій позааудиторній роботі сприяє формуванню в них загальнолюдських морально-правових норм.
До сліз пройняли присутніх виступи учасників гуртка «Твій формат» (керівник – ОЛЬГА ТКАЧУК), які продемонстрували калейдоскоп своїх талантів на сценічному майданчику, обладнаному в укритті, де під звуки сирен юні гуртківці своєю креативністю, наполегливістю й цілеспрямованістю відволікають студентську молодь від жахів воєнного стану. Переможець та призер всеукраїнських конкурсів та фестивалів театр-студія «Діалог» (керівник – СВІТЛАНА МАТВІЙЧУК) представила глядачам соціально-психологічну драму Ксенії Драгунської «Руда п’єса», у якій порушена одвічна проблема «Батьки і діти, діти і батьки». Юні актори показали майстерну гру, справжню пристрасть до сцени та командну роботу, довівши своїм талантом, що театр – це спосіб по-особливому сказати про світ.
Після перегляду вистави учасники семінару продовжили обмінюватись досвідом.