28 листопада 2023 року на базі Калинівського технологічного фахового коледжу на платформі Google Мeet відбувся семінар-практикум «Упровадження новітніх технологій під час вивчення великих жанрових форм на заняттях із зарубіжної літератури» в рамках обласного методичного об’єднання викладачів зарубіжної літератури закладів фахової передвищої освіти Вінницької області. У онлайн-засіданні взяли участь 42 учасники.
Тетяна ІСАНКОВА, викладачка зарубіжної літератури Калинівського технологічного фахового коледжу, продемонструвала майстер-клас із використанням фрагментів занять та позааудиторних заходів на тему: «Організація STEАM-середовища на заняттях зарубіжної літератури». Вона довела, що сучасний здобувач освіти повинен не лише вміти читати та аналізувати твір, а й знаходити в ньому джерело нових ідей для реалізації, пов’язаних з іншими науками.

Викладачі-філологи з усієї області поділилися своїм досвідом, дослідженнями та інноваційними підходами до викладання та вивчення зарубіжної літератури; обговорили особливості організації освітнього процесу в ЗФПО в умовах воєнного стану, основні тенденції викладання зарубіжної літератури в сучасному освітньому процесі.