Маємо чергову перемогу!!! Колектив Калинівського технологічного фахового коледжу щиро вітає студенток-першокурсниць спеціальності 022 Дизайн АНГЕЛІНУ ЮКАЛ та МАРІЮ КОЗАЧЕНКО, а також викладачку англійської мови ЛЮБОВ ЄВГРАШИНУ за зайняте призове 3-тє місце в обласному творчому конкурсі з англійської мови «Світ мов і мови світу» серед здобувачів освіти ЗФПО Вінницької області. У конкурсі, який проходив офлайн 26 квітня 2023 року на базі Вінницького технічного фахового коледжу, узяли участь 32 студенти з 20 закладів фахової передвищої освіти Вінницької області.
Студентки досліджували роль англійської мови в економіці та культурному розвитку Ботсвани. Так, так, тієї самої країни, яка за 40 років пройшла шлях від країни з 28 етнічними племенами до країни-лідера експортера діамантів, яка найефективніше бореться з корупцією, та країни, яка за темпами економічного розвитку наступна за Китаєм.
Бажаємо нашим студентам подальших успіхів в оволодінні англійською мовою. Знання іноземних мов розширює наші горизонти, наші можливості!!!