🇺🇦8 травня 2024 року до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років у актовій залі Калинівського технологічного фахового коледжу проведено інформаційно-виховний захід «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього».

📚На заході прозвучали вірші нашої землячки поетки Антоніни ПЕТРУШКЕВИЧ «Мов життя зупинилось», «Як цю дійсність пережити» у виконанні Богдани БАЩУН та Оксани КОЛІБАБЧУК. 💃🕺Ліричну танцювальну композицію «Обійми» подарували Ірина ЗАБОЛОТНА, Анастасія СОБОЛЬ, Артем ГОЛУБ та Калюжний ВІТАЛІЙ. 🎤Художня керівниця Ольга ТКАЧУК зі студентом-другокурсником Дмитром ДОРОШЕМ презентували пісню «Непереможна Україна».
Ведучі Максим ГУЗЬ, Андрій КОРНІЙЧУК та Сергій БУЯНОВ 📍акцентували увагу на тому, що українці воювали не лише в армії СРСР, але й у збройних силах союзників.

🙏Наприкінці заходу всі присутні хвилиною мовчання вшанували незламних, мужніх, сміливих синів і доньок, що поклали голови в часи Другої світової війни та віддали свої життя у війні з росією заради свободи та незалежності нашої Батьківщини. А серед них є, на превеликий жаль, випускники КТФК, які залишаться назавжди в наших спогадах та серцях: ⬛️Олександр Глушко, Костянтин Васюк, Сергій Савчук, Юрій Чорний, Віталій Бондаренко, Андрій Пилипчук, Роман Устій, Юрій Українець, Віталій Павлюк, Олександр Оліх, Владислав Бурак.

🙏Здавалося, що світ ніколи не допустить убивств та катувань, подібних до тих, що були під час Другої світової. Але знову це відбувається на нашій багатостраждальній землі. Лише півтори тисячі кілометрів відділяють тиху, мирну Європу від лінії фронту, де українські військові захищають вільний світ від рашизму.

🇺🇦Український народ перемагає тоді, коли ми єдині й захищаємо те, що нам дороге. Маємо пам’ятати, коли ми разом, коли ми відчуваємо, що справедливість на нашому боці й стоїмо за свою землю, тоді ми непереможні. Слава Україні! Героям Слава!💙💛