Хай гострим буде, як багнет, перо,

Щоб блискавично в ціль летіло слово

21.09.2022 в Калинівському технологічному фаховому коледжі відбувся літературний вечір-спогад, присвячений пам’яті Миколи Сарахана, відомого сатирика та журналіста, лауреата літературно-мистецької премії імені Степана Руданського, якому 15 вересня могло б виповнитися 80…

Літературний вечір зібрав поціновувачів українського слова: почесних гостей, співробітників та студентів коледжу. Микола Микитович упровдовж багатьох років був почесним гостем КТФК на заходах гострого слова.

 

Про життєвий і творчий шлях талановитого нашого земляка розповіла ведуча вечора Світлана Матвійчук. Зворушливо продекламували поетичні твори Сарахана студенти перших курсів груп ФБ-21 та ДП-21.

Тетяна Цуркановська-Сарахан поділилася своїми теплими спогадами про батька та подарувала його книги для бібліотеки коледжу.

Поліна Голубенко, голова літературного об’єднання Калинівщини «Калинове намисто», продекламувала свій вірш «Присвята Сарахану», а Антоніна Петрушкевич, поетеса-піснярка, лауреатка Всеукраїнської премії Степана Руданського, розчулила до сліз «Тихою моєю молитвою».

Завершилось свято піснею «Зіронька» на вірші та музику Антоніни Петрушкевич у виконанні Світлани Матвійчук.

Із завершальним словом до всіх присутніх звернувся в.о. директора коледжу Руслан Будяк, який зазначив, що Калинівщина не тільки багата на родючі землі, а й на талановитих людей. Руслан Володимирович висловив велику подяку родині Миколи Сарахана, почесним гостям та організаторам заходу. Він також привітав усіх з великим православним святом Різдвом Пресвятої Богородиці та побажав ПЕРЕМОГИ, МИРУ й ДОБРА.