️🎉🎊Та-а-а-к! Нарешті омріяна перемога!!! Саме такі емоції радості та гордості переповнюють студентів та їх наставників, адже здобувачі освіти Калинівського технологічного фахового коледжу взяли вперше участь і перемогли в конкурсі студентських робіт на тему: «ОРГАНІЧНЕ ВИРОБНИЦТВО ТА ХАРЧУВАННЯ ОЧИМА СТУДЕНТІВ» .

На конкурс, який відбувся за підтримки проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства», надійшло 128 студентських робіт з різних закладів вищої та фахової передвищої освіти.

 

Previous
Next

Оціночний комітет та спонсори цього конкурсу дали високу оцінку роботам наших учасників:

🥇 1 місце ТРИМАЙМО СТРІЙ НА СТІЙКИЙ ТА БЕЗПЕЧНИЙ СВІТ – 🔸️Чукай Олександра, студентка 2-го курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Олександра зі своєю командою однодумців “КТФК Джемматрікс” у своїй роботі зробила ґрунтовний аналіз виробництва та споживання органічної продукції в Хмільницькому районі Вінницької області. Також дівчата приготували органічні джеми та солодощі для бійців ЗСУ.

🥈 2 місце ОРГАНІКА- НАЙКРАЩИЙ ВИБІР! –🔹️Корнійчук Андрій, студент 1-го курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Андрій організував виробництво органічного мила та шампуню, залучивши до свого проєкту студенток 3-го курсу спеціальності 022 Дизайн 🔸️Скопик Діану та 🔸️Пукас Вікторію.

Для нашого колективу стало приємною несподіванкою, що дипломи 🏆переможців та сертифікати інтернет-магазину Розетка в 💶розмірі 14 тис грн за 1 місце та 6 тис грн за 2 місце вручила Іщенко 🔸️Тетяна Дем’янівна, директорка державної установи “Науково- методичний центр вищої та фахової передвищої освіти”, яка перебувала з робочим візитом у нашому коледжі.

👏Вітаємо наших студентів з перемогою! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – з таким же завзяттям і ентузіазмом, з такою ж упевненістю й цілеспрямованістю вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся!