MASTER — ПЛАТФОРМА ДЛЯ ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО Й УПРАВЛІНСЬКОГО ОБЛІКУ → УКРАЇНСЬКЕ РІШЕННЯ.
Так, 23 січня 2023 року підписано договір співпраці між КТФК та ТОВ “МАСТЕР:СТРІМ”, а зараз коледж отримав сертифікат, який надає право проведення навчання користувачів комп’ютерних програм програмної платформи MASTER.
Співробітництво покликане об’єднати зусилля в навчанні й поширенні в закладі освіти інформації про українські інноваційні IT рішення й розробки, а також сприяти поліпшенню якості викладання, підвищенню рівня навчально-методичного забезпечення освітнього процесу, удосконаленню системи підготовки фахівців спеціальностей 071 Облік та оподаткування та 072 Фінанси, банківська справа та страхування тощо.
Приємно зазначити, що програма-платформа MASTER і програмні продукти MASTER — це розробка української компанії IT-Enterprise,
продуктами та рішеннями якої користуються найбільші підприємства України як у приватному, так і в державному секторах: Ferrexpo, ROSHEN, FED, Укрнафта, KNESS, Укроборонпром, Міністерство освіти і науки України, Кабінет Міністрів України та багато інших.
Колектив коледжу вітає викладачку інформаційних систем і технологій в обліку Галину КРАЇЛО, яка отримала статус сертифікованого викладача Академії MASTER-рішень «Expert».