📚14 березня з нагоди 210 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, провідника української культури, великого Кобзаря, у актовій залі Калинівського технологічного фахового коледжу пройшов літературно-музичний вечір- спогад «Тарас Шевченко – співець України, митець на всі часи й віки!».

🙏Усі присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

📚Ведучі заходу Анна БОРОВСЬКА, Єлизавета ГЕДЗ, Анастасія ПРОЩЕРУК, Максим ГУЗЬ та Андрій КОРНІЙЧУК здійснили екскурс життєвими шляхами славетного діяча.

📚Відомими баладами «Думка», «Лілея» презентували літературний світ Кобзаря студентки Марія ВЛАСЮК та Ольга ЗАРЕЧЕННА.

🎤У виконанні Дмитра ДОРОША, Яни ВОЛОВИК, Лілії БОЛЮБАШ та художньої керівниці Ольги ТКАЧУК прозвучали пісні на слова Тараса Шевченка: «Думи», «Зоре моя вечірняя» та «Ой по горі роман цвіте».

📚Родзинкою заходу стала декламація Юлією РЕЙТАРОВСЬКОЮ відомого на весь світ «Заповіту» в 🇬🇧англомовному перекладі.

👩‍🎨Мистецький талант Тараса надихнув наших юних дизайнерок на створення 🖼️художніх картин для виставки “З думою про Кобзаря” (керівник Марина Максимчук). Найкращі творчі роботи відзначено 📜грамотами й 🎁пам’ятними подарунками від Первинної профспілкової організації КТФК.
🥇місце – Надія СОБОЛЬ (гр.Д-01)
🥈місце – Лілія БОЙКО (гр.П-11)
🥉місце – Віолетта ВОРОНА (гр.П-21), Вікторія КИРИЛЮК (гр. Д-11).

 

📚Для багатьох поколінь українців Тарас Шевченко є символом свободи та незалежності, а його творчість зараз, у часи нападу країни-агресора росії на Україну, стає, як ніколи, актуальною.

✍️Боріться – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава, І воля святая!💙💛