З 06 до 10 лютого проходив тиждень циклової комісії спецдисциплін спеціальностей 🔹️133 Галузеве машинобудування та 🔹️141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Розпочала його 🔸️Ольга Воробей, яка провела відкрите заняття з обладнання виробництва на тему «Вишивальні машини» для студенток третього курсу спеціальності 🔸️182 Технології легкої промисловості. Студенти-технологи із великою цікавістю розглянули різні🪡🧵 вишивальні техніки від минулого до сьогодення, адже вишивка –це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, 🤲тепла материнських рук.

📉Конвергентний семінар «Роль інженерної графіки та стандартизації для майбутньої спеціальності», підготовлений викладачами 🔸️Людмилою Левандовською, 🔸️Галиною Трембіцькою та 🔹️Ярославом Лукіянчком, сприяв формуванню предметних компетентностей у 👨‍🎓здобувачів освіти.

👨‍🎓Для студентів 2-го та 3-го курсів спеціальності 🔹️133 Галузеве машинобудування викладачка обладнання галузі Тетяна Рабцун провела інтерактивну вікторину 📍«Еволюція швейних машин». За кількістю правильних відповідей 🥇Казьков Володимир отримав 1 місце, 🥈Сребнюк Денис – 2 місце, а 🥉Мороз Вадим – 3-місце. Було цікаво, весело та пізнавально!

🧑‍💻👩‍💻Викладач інформатики Леонід Матвійчук разом з викладачкою технічної механіки Ольгою Воробей провели вебквест для студентів третього курсу груп М-01 та Е-01. Робота в команді, уміти домовлятися, проявляти ініціативу, брати на себе відповідальність, саме такі якості продемонстрували юнаки під час гри.

📍Для того, щоб виявити кращого знавця з електричних апаратів і машин, викладачем загальнотехнічних дисциплін 🔹️Леонардом Новаковським була проведена олімпіада серед студентів 3-го курсу спеціальності 🔸️141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. 👏Найкращі знання показав Коцюбняк Олександр, друге місце отримав Власюк Роман, а третє – Даровський Роман.

🧑‍🏫Викладач охорони праці та безпеки життєдіяльності 🔸️Анатолій Дідик провів для студентів екскурсію на ПрАт “Калина”, де ознайомив з технікою безпеки на виробництві.

Previous
Next