📍🖇З 13.03 до 17.03.2023 у Калинівському технологічному фаховому коледжі пройшов тиждень циклової комісії фізико-математичних дисциплін.

Це була тривала та цікава подорож у світ магії 🔢чисел та 👩‍🔬формул, адже на студентів чекала низка пізнавальних, оригінальних, творчих і веселих заходів.
Перший день тижня задав тон всьому марафону. ⁉️Чим же здивували студентів коледжу та своїх колег представники циклової комісії фізико-математичних дисциплін?

👨‍🏫🪴Викладачі біології та екології Людмила ДИЧУК і Олександр ВОЛОЩУК провели для студентів 1-го та 2-го курсів вебквести. Першокурсники проходили гру «Дослідницька біолабораторія», де 🥇І місце вибороли Рейтаровська Юлія та Козаченко Марія (гр. ПД-21), 🥈ІІ місце – Голуб Артем, 🥉ІІІ місце – Мичківський Мирослав (гр. Е-21).

🏞️Команди 2-го курсу працювали з вебквестом «Подбаємо про природу». Місця розподілились таким чином:🥇І місце Жигулін Денис (гр. Е-11), 🥈ІІ місце Павліщук Максим (гр. Е-11), 🥉ІІІ місце Триліс Галина (гр. П-11).

👨‍🏫 🖥️Леонід МАТВІЙЧУК, викладач інформатики, для першокурсників створив захопливий вебквест «У світі інфоматики». Найшвидше із завданнями квесту справилися Морозовська Вікторія і Горохова Анна (гр. ФБ-21), Сапригін Олексій та Буга Олег (гр. Е-21), Звіринський Ярослав (гр. М-21), Юкал Ангеліна (гр. ДП-21).

👩‍🏫🔢Викладачка математики Інна ШЕНДЕРУК запросила студентів до кафе 💘«Математичні історії про кохання», де 🧑‍🤝‍🧑юнаки та дівчата занурилися в дивовижний світ математики. За допомогою наведених прикладів ведучим вдалося переконати навіть скептиків у тому, що📏 математика📐 – це потужний інструмент пізнання світу, частиною якого є людина та її почуття.

👩‍🏫🔢До інтелектуальної гри ☕️«Математична кав’ярня» викладачка вищої математики Вікторія ЛУК’ЯНЧУК залучила студентів 3-х курсів. Учасники гри поглибили свої знання з дисципліни за допомогою цікавих завдань, конкурсів та вікторин. Переможцями стали: 1 місце 🥇Сорокіна Дар’я (гр. Ш-01), 2 місце🥈 Мороз Вадим (гр. М-01), 3 місце🥉 Казьков Володимир (гр. М-01).

⚛️Тиждень був насичений цікавими та пізнавальними заходами й з фізики. У фоє коледжу відбувся 📃 конкурс на кращу газету та плакат . 🤔«Фізика це цікаво» – під таким гаслом проходили різноманітні фізичні конкурси, спостереження, цікаві досліди, інтерактивні вправи, підготовлені 👩‍🏫викладачкою Вірою ГОЛОВАТОЮ. 👨‍🔬Студенти провели цікаві досліди, відвідали 🎥 фізичний кінозал, де побачили, як готують 🌌космонавтів.

📝Також в рамках тижня циклової комісії були проведені олімпіади. Тож бажаємо нашим переможцям гідно представити наш заклад освіти серед ЗФПО Вінницької області.

Previous
Next