Колектив Калинівського технологічного фахового коледжу вітає театр-студію «Діалог» з перемогою в номінації «Дебют на «Коморі» у VIII відкритому фестивалі-конкурсі аматорських театральних колективів «Комора», який проходив з 6 до 9 жовтня 2022 року в м. Кам’янець-Подільський. Наші юні театрали презентували драму на 2 дії «Замазура» за п’єсою Януша Гловацького. Керівник Світлана Матвійчук зауважила: «Нам подобається працювати з матеріалом, який допомагає порушувати актуальну проблему батьків та дітей. Театр для нас – це трибуна, з якої можна сказати все і є шанс бути почутими…»

Для нашої студії участь у «Коморі» – стала справжнім викликом, адже всього за місяць потрібно було вивчити нову п’єсу та зіграти її на сцені, де змагалися кілька десятків театральних колективів з усіх куточків України. До справи долучився весь колектив КТФК: костюми пошили в майстернях коледжу під керівництвом Людмили Дикої та Алли Олексіюк, декорації виготовили своїми силами працівники адміністративно-господарської частини Микола Баглай, Андрій Фалатюк та Василь Сінкевич. Усі зусилля не були марними, театр-студія «Діалог» привезла диплом та кубок переможця, а студенти отримали море вражень від участі в майстер-класах, які проводили корифеї українського театру.

 

Наш колектив висловлює щиру подяку Калинівському міському голові Поліщуку Василю Кіндратовичу за вагомий внесок в організацію поїздки юних талантів на престижний фестиваль-конкурс, адже учасники студії переважно є жителями Калинівської ОТГ, і сьогодні надзвичайно важливо дати молоді можливість творчо зростати та ставати справжніми патріотами нашої держави. Разом до ПЕРЕМОГИ!