20.10.2022 року в Калинівському технологічному фаховому коледжі відбувся виховний захід «Скажемо: «Ні – війні!», підготовлений завідувачкою бібліотеки Нелею Микитенко та художнім керівником Ольгою Ткачук, які поставили за мету виховувати в студентів патріотизм та почуття гордості за співвітчизників, що ціною власного життя захищають нашу Батьківщину.

Увазі присутніх було запропоновано осмислити події через патріотичні поетичні та музичні твори. Також студенти переглянули відеоролики про Героїв України, чиї мужність, відвага та відчайдушність підсилюють нашу віру в Перемогу. У хвилині мовчання всі схилили голови перед портретами наших земляків, які за покликом серця стали на захист України та віддали життя за кожного з нас, а серед них є й славні випускники коледжу: Олександр Глушко, Костянтин Васюк та Сергій Савчук.

 

Виховний захід «Скажемо: «Ні – війні!» нікого з присутніх не залишив байдужим, пройняв до глибини душі, студенти та викладачі зі сльозами на очах аплодували учасникам. Віримо в ЗСУ та найшвидшу Перемогу!