️➡️31 січня 2023 року в Калинівському технологічному фаховому коледжі відбувся урочистий випуск молодших спеціалістів спеціальностей 🔸️022 Дизайн (Перукарське мистецтво та декоративна косметика) та 🔹️141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. 🎓Наші випускники стали на крок ближче до омріяної професії! У період 😷карантину їм доводилося пристосовуватися до нових форм навчання, під час 🚨🚀масштабних обстрілів виявляти незламність та стійкість. Зрештою, 49 🎓випускників отримують сьогодні довгоочікувані 📘дипломи молодшого спеціаліста.

➡️Почались урочистості зі вшанування хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя в російсько-українській війні. А це вже 🎓🪖6 наших випускників.🙏🙏

 

Previous
Next

➡️З вітальним словом до 🎓наших винуватців свята звернувся 🔹️в.о. директора коледжу РУСЛАН БУДЯК. Він зауважив, що цей випуск особливий: постковідний, воєнний, зосереджений на перемозі на різних фронтах. Ми згуртувалися й не тільки працювали та навчалися, а й організували свій фронт🙌 допомоги ЗСУ, переселенцям, один одному🤗. Руслан Володимирович побажав миру, добра та професійного зростання.

➡️Почесну місію 📘📕вручення дипломів виконали в.о. директора коледжу 🔹️РУСЛАН БУДЯК та заступниця директора з навчальної роботи 🔸️ОЛЕНА КУЛІБАБА.

📕Дипломи з відзнакою отримали:
🔹️Гуліватий Володимир
🔹️Гуліватий Віталій
🔹️Коломієць Олександр
🔸️Гоменюк Ірина
🔸️Бородій Анна
🔸️Мельник Світлана
🔸️Куцолабська Ольга

➡️На адресу 🎓випускників у цей день лунали теплі слова від 👩‍🏫🧑‍🏫кураторів груп 🔸️ЛАРИСИ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ та 🔹️БОГДАНА КАЛІНЧУКА. Вони побажали їм мирного неба, творчого натхнення, наполегливості у всіх починаннях, здійснення мрій і планів.

➡️Випускники 🔸️МЕЛЬНИК СВІТЛАНА та 🔸️ВАСИЛИНИЧ ВОЛОДИМИР подякували своїй 🏫alma mater, назвавши студентські роки найкращими у своєму житті.

➡️Щирі слова вдячності колективу КТФК прозвучали від батьків 🤱👩‍🍼НАТАЛІЇ КОВАЛЬ та НАТАЛІЇ ГОРТОВЛЮК. Зі сльозами на очах вони благословляли дітей на щасливу та світлу життєву стежину.

➡️Керівниця 🎭театру-студії «Діалог» СВІТЛАНА МАТВІЙЧУК подякувала ВАСИЛИНИЧУ ВОЛОДИМИРУ й КОНДРАТЮК СНІЖАНІ та вручила їм 🎁подарунки за те, що вони були частиною творчої 👩‍🎤👨‍🎤акторської сім’ї.

➡️Музичні вітання підготували для випускників 🎶учасники художньої самодіяльності.

➡️Сподіваємось, що ви, 🎓дорогі наші випускники, не втратите зв’язок із 🏫коледжем та збережете вдячність до тих, хто ділився з вами досвідом і знаннями. Бажаємо вам реалізуватися в Україні — фахівці з гарною освітою будуть затребувані й зараз, і в перспективі. Робіть старт у професійній кар’єрі, знаходьте себе в житті! Віримо в український народ та Збройні Сили України! 🇺🇦🇺🇦Разом до ПЕРЕМОГИ!💙💛