✨Початок 2024-го року ознаменував радісну подію в житті КТФК – 31 січня відбулися урочистості з нагоди чергового випуску здобувачів освіти спеціальностей 🔹141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Обслуговування та ремонт електропобутової техніки) та 🔸022 Дизайн (Перукарське мистецтво та декоративна косметика).
Ця подія зібрала у дружнє родинне коло випускників, батьків, викладачів і гостей заходу.

🙏Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих унаслідок російської воєнної агресії.

🎤Світлана МАТВІЙЧУК розчулила присутніх до сліз піснею нашого земляка Володимира Гуменчука «Повертайся, мій сину, живим».

📖Перегорнуто ще одну сторінку історії нашого коледжу та 43-х сьогоднішніх випускників. У складних умовах воєнного часу юнаки та дівчата впевнено дійшли до своєї мети і здобули свою перемогу на освітньому фронті, отримавши дипломи фахового молодшого бакалавра.

Було вручено грамоти 1️⃣6️⃣ студентам, активістам художньої самодіяльності, суспільно-громадського життя коледжу та подяки їхнім батькам.

Директор Руслан БУДЯК привітав випускників та побажав не втрачати оптимізму та віри в себе, завжди залишатися впевненими у власних силах і міцних знаннях, які вони отримали в стінах нашого коледжу, та йти до поставлених цілей.Святковий наказ зачитала заступниця директора з навчальної роботи Олена КУЛІБАБА, відповідно до якого 2 студентки Вікторія ПУКАС та Анна СОБОЛЬ отримали дипломи з 📕відзнакою.

👩‍🏫Класні керівники випускних груп Людмила ТЕСЕЦЬКА та Галина МАРИНЧЕНКО побажали своїм вихованцям знайти своє призначення, віри в себе, сміливості й усвідомленості в рішеннях, щирості у стосунках, істинності в цінностях, перспективного майбутнього у вільній і мирній Україні!

Багато теплих слів вдячності на адресу колективу коледжу від імені батьків прозвучало з вуст голови батьківського комітету групи Е-01 Бураненко Ольги Броніславівни.

👩‍🎓👨‍🎓Із словами подяки від імені випускників виступили старости груп Олександр БУРАНЕНКО та Вікторія ПУКАС, які подякували колективу коледжу за знання, турботу й підтримку, віру та допомогу на шляху до досягнення поставленої мети стати професійними майстрами своєї справи.

🎭Серед наших випускників є й талановиті актори театру-студії «Діалог»: Олександр Бураненко, Андрій Фелемець, Андрій Терновий, Вікторія Пукас, звукорежисер Андрій Наумчук, які своєю майстерною грою прославляли наш заклад освіти далеко за межами Вінниччини. Керівниця театру-студії Світлана МАТВІЙЧУК вручила «діалогівцям» 🎞️фотоальбоми із світлинами творчого шляху юних аматорів сцени.

💃Святковий настрій усім учасникам забезпечили ведучі Владислав Поліщук, Ірина Кучерук та студенти, які підготували яскраві вокальні та танцювальні номери, – Дмитро Дорош, Наталія Марківська, Анастасія Соломко, Анастасія Шевцова, Ольга Зареченна.

Художня керівниця Ольга ТКАЧУК пісенною композицією «Я вам бажаю» 🤩побажала усім присутнім щастя, добра, віри, любові та надії.

Зичимо світлого професійного шляху, фахових перемог, мирного неба вам, випускники! Віримо у вас! Віримо в Україну та її Перемогу!💙💛