📚Саме за такою темою 22.03.2023 був проведений гостьовий практикум співробітниками Калинівського УДКСУ та ЦОП Калинівської ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області для студентів 3-х курсів Калинівського технологічного фахового коледжу спеціальностей 🔹️072 Фінанси, банківська справа та страхування та 🔸️071 Облік і оподаткування. 🤝Зустріч проходила у форматі відкритого конструктивного діалогу.

📍Так, в УДКСУ студенти побачили, як на практиці здійснюється облік бюджетних призначень та асигнувань розпорядників бюджетних коштів, контроль за здійсненням бюджетних повноважень при зарахуванні надходжень до бюджету. Співробітники продемонстрували майбутнім фахівцям порядок повернення помилково зарахованих доходів та відшкодування податкових надходжень.

📍У ДПІ студенти дізналися про особливості оподаткування фізичних та юридичних осіб, податкову звітність та перевірку, роботу податківців з боржниками, адміністрування податків та зборів, інформаційні системи у сфері оподаткування тощо.

📚Захід організовано в рамках відзначення 💵Всесвітнього тижня грошей в Україні (Global Money Week), ініціаторками якого стали викладачі фінансово-економіних дисциплін ГАЛИНА КРАЇЛО та ОЛЕНА РАЛЬЧЕНКО.

🏫Колектив коледжу щиро 🤗дякує співробітникам Калинівського УДКСУ та ЦОП Калинівської ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області за цікавий та пізнавальний практикум.

📢Податкова культура – 💰основа добробуту держави.💙💛

#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2023 та #PlanYourMoney #PlantYourFuture #GMW2023

Previous
Next